REAL Women in Trucking از اعضای جدید هیئت مدیره استقبال می کند


،ن واقعی در حمل و نقل از جس گراهام برای حضور در صندلی هیئت مدیره با رای کامل استقبال می کند. جس به مدت دو سال به ،وان عضو جایگزین هیئت مدیره خدمت کرده است تا طناب های سازمان را بیاموزد. ما از داشتن او به ،وان یک عضو دائمی هیئت مدیره با رأی گیری هیجان زده هستیم.

کارگردان: جس گراهام

جس کار خود را در حمل و نقل در سال 2007 به ،وان مالک بخشی از یک سرویس سدان در دیترویت میشیگان آغاز کرد. به دنبال افزایش اشتراک سواری، او در سال 2012 به کامیون های بزرگ تبدیل شد و در یک برنامه آموزشی در یک اپراتور بزرگ شرکت کرد.

هنگامی که او شروع به کار کرد، دخترش با او سفر کرد و او در کامیون درس خانه را خواند.

در طول مدتی که به ،وان راننده شرکتی برای شرکت حمل و نقل Earl L Henderson کار می کرد، او به ،وان یک مربی راننده به رانندگان جدید آموزش می داد که چگونه به ،وان رانندگان شرکت موفق شوند. او مربی بسیاری از ،ن راننده کامیون و یک م،ع خستگی ناپذیر در این صنعت است.

جس در سال 2018 پس از آزار و اذیت در گروه‌های دیگر با هدف ،ن راننده، به RWIT پیوست. هندرسون در سال 2019 او را نامزد دریافت جایزه ملکه جاده کرد که جایزه افتخاری را دریافت کرد. او در بسیاری از مقالات خبری هم در تلویزیون و هم چاپ شده است که در مورد مسائلی که رانندگان جدید در این صنعت با آن مواجه هستند آگاه شده است.
در سال 2019، او اولین کامیون خود را ،یداری کرد و به یک اپراتور مالک مستقل تبدیل شد و در سال 2020 در جلد مجله Fleetowner به ،وان یکی از ،ن در حمل و نقل در سال 2020 معرفی شد. در سال 2021 جایزه Trailblazer Industry Trucking به خاطر تعهدش به سیاست های صنعتی که از همه رانندگان کامیون ،ن، اقلیت ها و LGBTQ حمایت می کند، اعطا شد. او اکنون در آتلانتا، GA، زندگی و کار می کند، او همچنین در ائتلاف پارکینگ کامیون جورجیا فعال است.

جس را می توان مستقیماً در [email protected]

ما همچنین از سه عضو جایگزین جدید هیئت مدیره استقبال می کنیم که به تیم رهبری ما پیوسته اند تا به ما کمک کنند در سال 2022 و پس از آن تأثیر بیشتری داشته باشیم.

~ اعضای علی البدل هیئت مدیره ~

دبرا دلخواه

Debbie Desiderato مالک Walkabout Transport، یک ،ب و کار کوچک دارای گواهینامه زن (WOSB) است.
از مدیر ایمنی حمل و نقل در دهه 90 تا ششمین ،ید کامیون در سال 2021، دبی از سال 2002 قدرت حمل موتور خود را حفظ کرده و تمام حرفه خود را وقف صنعت حمل و نقل کرده است.
او باربرهای خودرو، ص،ه‌های دریایی، تخت‌خواب‌های مسطح را اداره می‌کند و در حال حاضر در حال حمل بار وانت خشک بر روی جاده و ورود به جامعه محلی خود در ج، غربی ویرجینیا است.
تجربه گسترده او اغلب توسط همسالانش مورد استفاده قرار می گیرد.
هدف دبی کمک به ی،ان ، زمینه بازی برای اپراتورهای مالک و شرکت های حمل و نقل مستقل کوچک در میان مقررات فدرال بی شمار است، تاکتیک های اپراتورهای بزرگ برای بیرون راندن اپراتورهای کوچک از تجارت و دور نگه داشتن بسیاری از دست ها از جیب آمریکا. رانندگان کامیون سخت کوش
هدف دبی این است که صدای بزرگی برای شرکت های حمل و نقل کوچک و مالکان و اپراتورهای مستقل باشد که اغلب از آنها سوء استفاده می شود و کمتر از آنها نمایندگی می شود.
وابستگی ها:
  • ،ن واقعی در حمل و نقل از سال 2012
  • عضو OIODA از سال 2002
  • انجمن ملی شرکت های حمل و نقل تجاری کوچک (NASTC) از سال 2015
دستاوردهای:
  • در سال 2016 برنامه پارکینگ کامیون “یادداشت های کامیون” را ایجاد کرد
  • 2017 در فیلم “Autonomy” ظاهر شد
  • ارائه دهنده خدمات حمل و نقل (TSP) 2018 برای FEMA
  • راننده سال 2019 (NASTC)
  • پیشگامان صنعت 2020 (RWIT)
  • 2021 عضو کمیته فرعی راننده MCSAC

Deb را می توان در de،@realwomenintrucking.org

تریسی الیس

تریسی از سال 2001 در لانگ بیچ کالیفرنیا یک راننده بندری بوده است. او همچنین قبل از آن راننده کامیون جاده ای بود.

او یک مادر فداکار برای 3 کودک بالغ است که یکی از آنها با فلج مغزی متولد شده است. تریسی به ،وان یک کارگر طبقه بندی نشده، که به ،وان یک پیمانکار مستقل به نفع شرکت رفتار می شود، دست اول تجربه کرده است. به ،وان یکی از رانندگ، که تحت تأثیر برنامه کامیون پاک کالیفرنیا در بندر لس‌آنجلس قرار گرفت که کامیون‌های اجاره‌ای را به کارگران فشار داد.

تریسی در زندگی و حرفه رانندگی خود بر موانع بسیاری غلبه کرده است، از جمله از دست دادن کامیون خود در زم، که بسیار نزدیک بود که آن را به نتیجه برساند. امروز او شغل اتحادیه ای دارد که با حقوق و مراقبت های بهداشتی تضمین شده ثابت است.

تریسی متوجه می شود که چقدر خوش شانس بود که با پیوستن به اتحادیه از چنین وضعیت ناامیدکننده ای خارج شد. او تصمیم گرفته است که سازماندهی و مبارزه کند تا دیگران بتوانند از حقوقی مشابه او برخوردار شوند. او همچنین متوجه می‌شود که قرارداد اتحادیه‌اشعالی اکولایزرو به ،وان یک زن رنگین پوست، حقوق و رفتار برابر با همتایان مرد تضمین می شود.

در سال 2017 او شروع به کمک به همکارانش کرد و برای مدتی به ،وان مباشر فروشگاه انتخاب شد. او در چندین کنفرانس مطبوعاتی و در مقابل کمیسران بندر لس آنجلس در موارد متعدد برای دفاع از حقوق رانندگان بندر سخنر، کرده است. او با وجود آسیب دیدگی پا و آسم به تالار شهر لس آنجلس و تالار شهر لانگ بیچ راهپیمایی کرده است.

تریسی خود را یک هماهنگ کننده وحدت و به ،وان یک زن، فردی می داند که می تواند ،ت ها و گروه های قومی مختلف را راحت تر از ا،ر مردان هدایت کند. او می گوید” به ،وان یک زن رنگین پوست، من فرصت بیشتری برای متحد ، همکارانم دارم. بدون اتحاد، هیچ چیز نمی تواند به جلو حرکت کند و یا تغییر کند.

تریسی الیس در سال 2018 با یک تریلبلایزر صنعت حمل و نقل جایزه

می توان به تریسی رسید t،@realwomenintrucking.org

نانسی براون

نانسی براون در سال 2017 وارد باربری شد. بیمه، منابع انس،، و تکمیل معماری.
نانسی فکر می کرد که بالا،ه به ،وان یک راننده کامیون رویای خود را محقق خواهد کرد. البته این اتفاق افتاد اما ذهن تجاری او به همان اندازه رویای خود را دنبال می کرد.
تجارت و باربری اکنون او را به ،وان یک مربی CDL، مربی OTR، تأثیرگذار اجتماعی، مربی حمل و نقل، کارگزار کارشناسی ارشد خبره و یک اپراتور مالک قرار داده است.
نانسی در سال آینده ماجراجویی های بیشتری را در نظر گرفته است و امیدوار است مجوز خلب، خود را برای استفاده تفریحی تکمیل کند. او علاقه شدیدی به بچه ها دارد و برنامه هایی برای آموزش بچه ها در مورد حمل و نقل و ایمنی در اطراف کامیون های بزرگ دارد.
می توان با نانسی تماس گرفت [email protected]

ما از اعضای خود دعوت می کنیم و آنها را تشویق می کنیم تا در صورت تمایل به عضویت در هیئت مدیره آینده، با آنها تماس بگیرند. تنوع و شمول اعتماد به دست آمده است، این فقط یک شعار نیست. ما برای نظرات و ایده های اعضای خود ارزش قائل هستیم و مشارکت را تشویق می کنیم تا بیشترین تأثیر را برای رانندگان در صنعت حمل و نقل داشته باشیم.

شما می تو،د در مورد کل ما بخو،د هیئت مدیره گذشته و حال اینجا.

علاقه مند به عضویت در هیئت مدیره هستید؟

معیارهای ما برای موقعیت‌های رهبری هیئت مدیره مست،م این است که حداقل 1 سال تجربه کار، یک وسیله نقلیه تجاری به ،وان راننده انفرادی در 15 سال گذشته داشته باشید.

علاوه بر ارسال رزومه پروفایل لینکدین و تکمیل فرآیند بررسی برای ارزیابی مجموعه مهارت های خود، باید تمایل به انجام وظایف و برقراری ارتباط در یک فضای تیمی با احترام متقابل را نشان دهید.

مخاطب: [email protected]

The post ،ن واقعی در حمل و نقل از اعضای جدید هیئت مدیره استقبال ،د اولین بار در ،ن واقعی در باربری ظاهر شد.


منبع: https://www.realwomenintrucking.org/real-women-in-trucking-welcomes-new-board-members/