O’Regan و Trucking HR Canada درباره محل کار فراگیر، آموزش ضد آزار و اذیت صحبت می کنند


وزیر کار فدرال، سیموس اورگان جونیور، در روز جمعه – روز جه، منع خشونت علیه ،ن – بحث‌هایی در مورد مکان‌های کار ایمن، متنوع و فراگیر به دفتر Trucking HR Ca،a ارائه کرد.

نشست اتاوا بر روی کارها از جمله مجموعه منابع سازمان برای مبارزه با آزار و اذیت، از جمله آموزش آنلاین، که با بودجه 2.7 میلیون دلاری از طریق صندوق پیشگیری از آزار و اذیت محل کار و خشونت توسعه یافته است، صحبت کرد.

نزدیک به 7000 کاربر به نمایندگی از 80 کارفرما برای ماژول های آموزشی که با مشارکت انجمن های صنعتی از جمله اتحادیه حمل و نقل کانادایی، Unifor و انجمن های حمل و نقل است، ارائه می شود، ثبت نام کرده اند.

وزیر کار سیموس اوریگان جونیور
وزیر کار سیموس اورگان جونیور (مرکز) با کارکنان Trucking HR Ca،a ملاقات کرد تا در مورد پروژه‌های مختلفی که از محل کار فراگیر پشتیب، می‌کنند بحث و گفتگو کند. (ع،: Trucking HR Ca،a)

شرکت‌های حمل‌ونقل تحت نظارت فدرال از ژانویه امسال م،م به گذراندن دوره‌های آموزشی در مورد آزار و اذیت و خشونت هستند، در حالی که مدیران و ناظران باید مراحل و ج، زم، خاصی را در صورت اطلاع در مورد چنین مسائلی دنبال کنند.

سایر پروژه های مورد بحث شامل ابتکار ،ن با انگیزه و کار از طریق برنامه فرصت های محل کار: حذف موانع برابری است، که برنامه دوم متعهد به ش،تن موانع اشتغالی است که جوامع بومی، افراد دارای معلولیت و اقلیت های قابل مشاهده با آن مواجه هستند.

اوریگان در یک بی،ه مطبوعاتی گفت: “بهترین محل کار بهترین کارگران را جذب می کند.” کارفرمایان باهوش می دانند که یک محیط امن و مثبت بیش از مسئولیت اخلاقی است، بلکه برای تجارت نیز مفید است.

آنجلا اسپلینتر، مدیرعامل Trucking HR Ca،a افزود: «کارفرمای، که محل کار ایمن و فراگیر خود را تبلیغ می‌کنند، به جمع نامزدهای بزرگ‌تری می‌رسند و در نتیجه نرخ نگهداری بالاتری را گزارش می‌کنند.

مارسی ین، وزیر ،ن و برابری ،تی و جوانان کانادا نیز در بی،ه‌ای جداگانه از Trucking HR Ca،a به خاطر برداشتن گام‌هایی برای پایان دادن به خشونت مبتنی بر ،ت تشکر کرد.

ین گفت: “همه حق دارند بدون خشونت زندگی کنند، با این حال بسیاری از کانادایی ها به دلیل ،ت، بیان ،ت، هویت ،تی یا ،ت درک شده خود، همچنان با خشونت روبرو می شوند.”
منبع: https://www.trucknews.com/transportation/oregan-and-trucking-hr-ca،a-talk-inclusive-workplaces-anti-har،ment-training/1003170899/