حمل و نقل خط زنبور عسل و جاده بزرگ

شما هرگز نمی د،د که بازرسی کنار جاده چگونه انجام می شود. می‌تو،د از طریق آن دست تکان دهید یا می‌تو،د کامیون خود را با یک شانه دندانه‌دار بازرسی کنید. برنامه BigRoad Mobile و BigRoad Web App هنگام آزمایش، به رانندگان این امکان را می‌دهند که سخت‌ترین بازرسی‌های کنار جاده را به‌راحتی پشت سر بگذارند.

راننده هنگام استفاده از BigRoad مطمئن است

Bee Line Transport Inc. مستقر در La Grande، Oregon، گروهی از مالکان-اپراتورهای اختصاصی دارد. ناوگان آنها متشکل از 12 کامیون یک تنی (یا بالاتر) است که عمدتاً کمپینگ‌های کامیون و RV را حمل می‌کنند.

آنها که به طور منظم در سراسر کانادا و 48 ایالت پایین تر سفر می کنند، مایل های زیادی را طی می کنند و در سهم خود در بازرسی های کنار جاده ای شرکت می کنند. در ژانویه 2016، یکی از رانندگان آنها توسط یک سرباز ایالت آیداهو برای بار تصادفی و بازرسی سطح III به داخل کشیده شد. راننده با اطمینان گوشی اندروید خود را بیرون آورد، اپلیکیشن موبایل BigRoad را باز کرد و آن را به Trooper داد. «بازرسی خیلی سریع انجام شد. رایان مک‌کریا، مدیر ناوگان شرکت Bee Line Transport Inc، می‌گوید: «راننده من وقتی سرباز گفت کارش تمام شده است، شگفت‌زده شد.

تمیزترین الوارهای جاده

“Trooper از سهولت استفاده، عملکرد و رابط بسیار تحت تاثیر قرار گرفت – او در واقع نام برنامه را حذف کرد و گفت که قصد دارد به سایر سربازان در مورد آن اطلاع دهد و شروع به پیشنهاد آن به رانندگ، کند که گزارش‌های آنها وجود ندارد.” رایان توضیح داد که به خوبی BigRoad است. از نقطه نظر راننده، BigRoad یکی از، اگر نگوییم ساده‌ترین، دفترهای ثبت الکترونیکی برای استفاده است. یک بار که آن را امتحان کنید، جذب خواهید شد!»

بهبود عملیات و ارتباطات

Bee Line Transport Inc. تقریباً دو سال است که از برنامه موبایل BigRoad و Web App BigRoad استفاده می کند. آنها BigRoad را به طور کامل در عملیات دیسپاچینگ خود ادغام کرده اند، که به توزیع کنندگان و رانندگان آنها امکان ارتباط موثرتر را داده است.


«قبل از BigRoad، ما اعداد دست‌نویس را جابه‌جا می‌کردیم که منجر به سردرگمی، ناامیدی و خطا می‌شد. BigRoad شیوه ارتباط ما را تغییر داده است. ما خطاها را حذف کرده‌ایم، از تخلفات جلوگیری کرده‌ایم و از مسائل احتمالی قبل از تبدیل شدن به یک مشکل مطلع هستیم!»


در مسیر انطباق

Bee Line Transport Inc. قصد دارد در آینده نزدیک DashLink – AOBRD آماده ELD BigRoad را اجرا کند. «استفاده از BigRoad یک تجربه عالی بوده است. رایان توضیح داد که ما بسیار کارآمدتر از گذشته هستیم. BigRoad فعالانه در تلاش است تا AOBRD خود را برای برآورده ، ا،امات دستوری آماده کند و ما قصد داریم با BigRoad ادامه دهیم و ناوگان DashLink را در سطح وسیع پیاده سازی کنیم!

منبع: https://bigroad.com/case-study/bee-line-transport-inc/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=bee-line-transport-inc