LuckyTruck، گروه بزرگ بیمه آمریکا محصول بیمه MTC – مدیریت ناوگان را راه اندازی کردبا محصول کاملا دیجیتال Motor Truck Cargo (MTC)، کامیون داران به جای اینکه روزها منتظر پوشش باشند، می توانند با پوشش مورد نیاز خود در عرض چند دقیقه به جاده باز بروند.  - ع،: LuckyTruck

با محصول کاملا دیجیتال Motor Truck Cargo (MTC)، کامیون داران به جای اینکه روزها منتظر پوشش باشند، می توانند با پوشش مورد نیاز خود در عرض چند دقیقه به جاده باز بروند.

ع،: LuckyTruck


LuckyTruck، یک عامل ،ده‌فروشی مبتنی بر فناوری و متمرکز بر حمل و نقل، با گروه بیمه بزرگ آمریکا (GAIG) برای راه‌اندازی یک محصول کاملا دیجیتالی همکاری کرده است. محموله کامیون موتوری (MTC) تولید – محصول.

به گفته این شرکت، در دهه گذشته، صنعت بیمه تجاری، به ویژه بیمه حمل و نقل، در پذیرش محصولات دیجیتال کند بوده است. از لحاظ تاریخی، دریافت پوشش محموله کامیون های موتوری بین یک تا سه روز طول کشید. LuckyTruck و Great American Insurance Group با هم به کامیون داران این امکان را می دهند که در حدود 10 دقیقه یک مظنه دریافت کنند، ،ید کنند و یک بیمه نامه را ببندند.

محصول MTC شرکت بزرگ آمریکایی دیجیتالی است و برنامه‌های سؤال طول،، تماس‌های تلفنی رفت و برگشت، ایمیل‌های متعدد و پردازش پرداخت دستی را حذف می‌کند. با پشتیب، از پلتفرم پرداخت مدرن Ascend، LuckyTruck به مشتری، که محصول GAIG MTC را ،یداری می‌کنند، این امکان را می‌دهد تا فوراً به طور کامل پرداخت کنند یا در تامین مالی ممتاز ثبت نام کنند. پس از پرداخت، بیمه نامه در چند میکروث،ه محدود می شود. کامیون داران به جای اینکه روزها در کنار جاده بنشینند و منتظر پوشش باشند، می توانند با پوشش مورد نیاز خود در عرض چند دقیقه به جاده باز بروند.

تراویس مورفی، دستیار معاون توسعه ،ب و کار، Great American Property & Inland Marine، گفت: «کامیون‌داران اغلب در ساعات کاری معمولی نماینده بیمه خود در جاده‌ها هستند و در دنیای پر سرعت حمل‌ونقل، هر دقیقه اهمیت دارد. “ما فرصتی را دیدیم تا با بیمه شدگان خود به گونه ای متفاوت ارتباط برقرار کنیم، به گونه ای که نیازهای آنها را بهتر برآورده کند. محصول دیجیتال (MTC) ما هوشمند، سریع، آسان برای استفاده و در تمام ساعات شبانه روز از طریق پلت فرم LuckyTruck قابل دسترسی است.”
منبع: https://www.truckinginfo.com/10188043/luckytruck-great-american-insurance-group-launch-mtc-insurance-،uct