ELD رایگان؟ از یکی استفاده نکنید!


ELD رایگان معامله خوبی به نظر می رسد، اینطور نیست؟ مشکل رایگان چیست؟

ظاهراً در سال 2017 گزینه های رایگان ELD وجود داشت. اما اکنون همه آنها از بین رفته اند. و آن بسته های به اصطلاح رایگان ELD که اکنون در موتورهای جستجو پیدا می کنید – رایگان نیستند. در واقع، آنها بسیار گران هستند. تج،ات، برنامه‌ها، خدمات – این قیمت‌ها بسیار بیشتر از هزینه‌های TruckingOffice ELD است.

مشکل ELD رایگان؟

وقتی یک تجارت و یک توسعه‌دهنده محصولی را ایجاد می‌کنند، آن محصول یا یک تج،ات مستقل و سودآور خواهد بود که می‌توانند آن را در خلبان خودکار قرار دهند و آن را رها کنند، یا چیزی است که می‌توانند از آن حمایت کنند تا با کاهش هزینه‌های مشتریان، سود بیشتری از آن به دست آورند. خط

این مانند ،ید یک DVD در مقابل دریافت یک سرویس استریم است. پس از ،ید دی وی دی، ناشر دیگر از ما پولی دریافت نمی کند. اما تقریباً با قیمتی برابر با چند دی وی دی در ماه، می‌تو،م یک سرویس استریم دریافت کنیم که هر تعداد فیلم را که بخواهیم پخش کند. که برای تهیه کننده پول زیادی به همراه دارد.

بنابراین یک ELD رایگان چیز خوبی به نظر می رسد، اما برای تیم توسعه بن بست است. آنها از آن پول در نمی آورند، پس چرا زمان بیشتری را صرف آن کنند؟ این همان چیزی است که در سال 2018 اتفاق افتاد. یک سال پس از فرمان ELD، برخی از توسعه دهندگان گفتند: «بای خداحافظ» و محصول را بدون پشتیب، رها ،د. از آنجایی که داده‌های ELD باید به مدت 4 سال نگهداری شوند، بسیاری از مالک-اپراتورها در زمان از کار افتادن آن ELD‌ها در کمین ماندند.

داده های شما

از سال 2017، تغییراتی در نحوه عملکرد ELD ایجاد شده است. محافظت از حریم شخصی کامیون دار اما همچنان به یک افسر قانونی در صورت درخواست دسترسی دارید؟ کمی طول کشید، اما درست شد. هنوز برخی از سیستم های ELD سیمی وجود دارد، اما به نظر می رسد که نسخه های بلوتوث بازار را درگیر کرده اند.

این برای ما منطقی است. سیستم دستگاه خود را بیاورید (BYOD) با از بین بردن نیاز به دستگاه الکترونیکی دیگر، به ویژه دستگاهی که فقط یک کار را انجام می دهد، هزینه ها را کاهش می دهد. سیستمی که به تلفن هوشمند متصل می شود همچنین به ELD امکان می دهد موقعیت خود را گزارش کند، که امکان ردیابی مکان را بدون هزینه اضافی فراهم می کند.

اما داده های ELD شما کاربردهای دیگری نیز دارد.

  • این مدرکی است که نشان می‌دهد یک کامیون‌دار به اندازه کافی در ،ه بارگیری نشسته بود تا واجد شرایط پرداخت حق بازداشت باشد.
  • این دقیق ترین داده برای مح،ه گزارش های مالیاتی IFTA و IRP است.
  • در صورت تصادف، این گواهی بر کاری است که راننده کامیون انجام می‌داد.

(به همین دلیل است که داشتن یک ELD که مستقیماً با نرم افزار حمل و نقل برای مدیریت یک تجارت حمل و نقل ادغام می شود بسیار مهم است.)

افراد باهوش تشخیص می‌دهند که اگر از یک محصول اینترنتی یا رایانه‌ای به صورت رایگان استفاده می‌کنید، پس شما همان محصول هستید. داده های شما محصول آنهاست. اطلاعات شما فروخته می شود تا توسعه دهنده درآمد بیشتری ،ب کند.

پس چرا ما در مورد ELD رایگان صحبت می کنیم؟

TruckingOffice ELD ELD رایگان ارائه می دهد؟

بله، خیلی منطقی نیست که ما حدود 200 کلمه را صرف صحبت در مورد بد بودن ELD های آزاد کنیم.

اما ما یک پیشنهاد برای شما داریم که ممکن است بخواهید در نظر بگیرید که اگر ELD رایگان نیست، تقریباً به همان قیمت پایینی است که می تو،د برای ELD مطابق با FMSCA پیدا کنید.

یک سیستم BYOD ELD دو بخش دارد: خواننده اطلاعات کامیون به نام VID (دستگاه رابط خودرو) و نرم افزار. بین آنها، آنها داده هایی را تولید می کنند که کامیون داران م،م به ذخیره و ارائه آن در صورت تقاضا در طی ممیزی یا توسط یک افسر قانونی هستند.

این داده ها به کجا می روند؟

TruckingOffice ELD آن داده ها را به سرورهای امن ما می فرستد، جایی که در صورت نیاز در دسترس هستند. اگر تلفن شما به یک گودال ختم شود، یا رایانه لوحی‌تان از کابینتان بیرون بیفتد و روی پیاده‌رو بیفتد، داده‌هایتان همچنان امن و برای شما آماده است.

هنگامی که یک راننده کامیون TruckingOffice ELD را فعال می کند، داده های آنها به طور ایمن ذخیره شده و قابل دسترسی است.

در حال حاضر، TruckingOffice ELD در حال ارائه یک پیشنهاد ویژه است.

یک سال خدمات TruckingOffice ELD را ب،ید و خواننده داده کامیون را به صورت رایگان دریافت کنید – ارزش 125 دلار!

درست است! قیمت ماهانه 23 دلار به اضافه 125 دلار برای دستگاه خوان اطلاعات کامیون به قیمت سالانه بیش از 400 دلار می رسد. با ،ید یک قرارداد به قیمت 240 دلار، شما می تو،د بیش از 160 دلار صرفه جویی کنید! امروز می تو،د سفارش دهید!

اگر برای شما بهتر است که از TruckingOffice ELD به صورت ماهانه استفاده کنید، ما به شما تخفیفی در دستگاه خوان داده کامیون می دهیم. با سفارش هم اکنون 25% تخفیف دریافت کنید!
منبع: https://www.truckingoffice.com/blog/free-eld-dont-use-one/