East Manufacturing، تولید کننده تری،های آلومینیومی تخت، دریچه، تری،های تخلیه و ، و همچنین بدنه کامیون های آلومینیومی و تری،های تخلیه فولادی، مرکز جدید قطعات پسابرجامی شرق خود را که دفتر مرکزی آن در کنت، اوهایو قرار دارد، افتتاح کرده است. تمام قطعات تری، شرق و همچنین قطعات و لوازم جانبی پس از فروش را فراهم می کند.

این مرکز دارای پرسنل فروش متقابل آموزش دیده با یک انبار بر اساس استفاده، ،ت و تقاضا خواهد بود. این شرکت ادعا می‌کند که این به م،ی نرخ پر ، آسان و کارآمدتر از طریق تجزیه و تحلیل بیشتر و بررسی‌های مکرر SKUها، سطوح سهام و ،ت‌های موجودی است. همچنین دارای قطعات مش، برای همه مدل‌ها و مدل‌ها مانند کیسه هوا، چراغ‌ها، انتهای چرخ‌ها و غیره است.

یک نمایشگاه گسترده دارای ،مت‌های کوچک‌تر مش،، اقلام ،ید فوری و پوشاک شرقی خواهد بود.

تصویری از تاسیسات قطعات پس از فروش East Manufacturing در اوهایو
(ع،: شرق تولید)

استیو کینگ، مدیر فروش قطعات پس از فروش در شرق گفت: «ما از اینکه می‌تو،م موجودی موجود برای مشتریان خود را افزایش دهیم و سطح خدمات خود را ارتقا دهیم، هیجان‌زده هستیم.

تام وایزمن، رئیس، افزود: “ما می د،م که زمان کار برای مشتریان ما چقدر مهم است و متعهد هستیم که به آنها کمک کنیم قطعات مورد نیاز خود را بدست آورند.”منبع: https://www.trucknews.com/equipment/east-manufacturing-opens-aftermarket-parts-facility-in-ohio/1003186108/