3 چیز که مدیران ناوگان را بسیار کارآمد می کند


چه چیزی است که جدا می کند خوب مدیران ناوگان از عالی?

در واقع، همه چیز به موقعیت و نیازهای ،ب و کار فردی بستگی دارد، اما در اینجا، ما آن را به 3 مورد که تقریباً به طور کلی کاربرد دارند و اینکه چگونه می‌تو،د به‌،وان مدیر ناوگان خودتان عملاً آنها را پیاده‌سازی کنید، خلاصه کرده‌ایم.

چند وظیفه ای

به ،وان یک مدیر ناوگان، شما در قلب همه چیز هستید. از عملکرد راننده گرفته تا تعمیر و نگهداری وسیله نقلیه، همه چیز به احتمال زیاد روی میز شما خواهد آمد.

بنابراین، توانایی در اولویت‌بندی مؤثر و در صورت نیاز، تفویض وظایف می‌تواند به م،ای تفاوت بین صعود به اوج و تلاش برای سرپا ماندن باشد.

اما این به م،ای عملی چیست؟ چگونه می توان به یک مالتی کار خوب تبدیل شد؟

خوب، در اینجا یک برداشت (بالقوه) بحث برانگیز وجود دارد: هیچ چند وظیفه ای خوب وجود ندارد. در واقع، برخی از محققان این را پیشنهاد می کنند انجام چند کار در واقع می تواند بهره وری شما را تا 40 درصد کاهش دهد..

هستند ،، که محدودیت های خود را می پذیرند و ،، که نمی پذیرند.

درک محدودیت های خود چیزی است که به شما امکان می دهد با خود و اطرافیانتان صادق باشید. این بدان م،ی است که شما می تو،د انتظارات خود را در مورد آنچه که می تو،د با منابعی که در اختیار دارید به دست آورید، تعیین کنید، بنابراین در نهایت نمی تو،د اطرافیان خود یا خودتان را ناامید کنید.

البته، همیشه می‌تو،د به توانایی‌های خود بیفزایید، با اجازه دادن به فناوری برای انجام بخشی از کارهای سخت، پسندیدن نرم افزار ردیابی وظایف مدیریت ناوگان برای مثال.

با نرم‌افزار مدیریت کار می‌تو،د وظایفی را که وارد می‌شوند تعیین کنید، به طوری که آنها بیش از زمان مورد نیاز در صندوق ورودی شما نمانند. می‌تو،د فعالیت‌ها را دنبال کنید و از پیشرفت آن‌ها به‌روز باشید. و می‌تو،د فرم‌های دیجیتالی ایجاد کنید تا افراد شما در این زمینه بتوانند به‌طور امن امضا جمع‌آوری کنند.

فناوری را در آغوش بگیرید

در حالی که انجام کارهای خوب با صفحات گسترده ا،ل و ایمیل امکان پذیر است، فناوری مدیریت ناوگان بسیار فراتر از آن حرکت کرده است. برای تبدیل شدن به یک مدیر ناوگان فوق‌العاده مؤثر، باید دیدگاهی باز در مورد فناوری داشته باشید.

زم، بود که فناوری پیشرفته ردیابی ناوگان، مانند دستگاه های ثبت الکترونیکی و تله ماتیک تصویری فقط برای بزرگترین مشاغل ناوگان بود. ثروت 500 شرکت، با میلیاردها دلار برای پرتاب در یک مشکل.

اما آن روزها مدتهاست که گذشته است.

از آنجایی که ،ب و کارهای بیشتر، از هر شکل و اندازه، این فناوری را پذیرفته اند، هزینه ها به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.

این بدان م،است که هر مدیر ناوگان باید به دنبال راه‌هایی باشد که فناوری امروزی می‌تواند آنها را نسبت به رقبای خود برتری دهد.

از نظر پذیرش عملی فناوری، این واقعاً یک طرز فکر است. آیا فناوری را به ،وان یک کمک یا مانع می بینید؟ همیشه مناطقی وجود دارند که به آن تماس شخصی نیاز است، اما تشخیص اینکه فناوری کجا و چگونه می‌تواند به شما کمک کند، شما را به مدیر ناوگان بهتری تبدیل می‌کند.

در جریان باشید

قو،ن و قو،ن دائما در حال تغییر هستند، بنابراین از تغییرات آتی مطلع باشید تا شما و ناوگانتان از قبل آماده باشید.

پیشنهاد می کنیم در وبلاگ های مدیریت ناوگان پیشرو در صنعت مش، شوید (نکته: شما در حال خواندن یکی از آنها هستید، پس چرا تا زم، که اینجا هستید ما را به نشانک های خود اضافه نکنید).

ما همچنین پیشنهاد می کنیم مراقب آ،ین تحقیقات صنعت باشید. مدیریت ناوگان و ردیابی وایت پیپر می تواند هم به تصویر بزرگ و هم به جزئیات آنچه در حال رخ دادن است نگاهی بیاندازد.

BigRoad در حال حاضر به هزاران نفر از مدیران ناوگان در سراسر جهان کمک می‌کند تا به استادان فوق‌العاده‌ای در صنعت خود تبدیل شوند. از شرکت‌های Fortune 500 گرفته تا ،ب‌وکارهای کوچک و محلی، ابزارها، بینش و تجربه‌ای برای کمک به رشد ناوگان داریم. در تماس باشید و بیایید صحبت کنیم

خیلی طول،؛ نخوانده

خیلی شلوغ هستید که نمی تو،د کل این مقاله را مرور کنید؟ فقط مرور کردید و به دنبال اصل مطلب هستید؟ نگران نباشید، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم. اگر عجله دارید در اینجا خلاصه ای کوتاه از مقاله آمده است:

  • در چندوظیفگی بهتر شوید با درک محدودیت های خود و اولویت بندی موثر
  • فناوری را در آغوش بگیرید تا به خود مزیت رقابتی بدهید
  • در جریان باشید بنابراین شما همیشه برای تغییرات قانونی و قانونی آماده هستید
منبع: https://blog.bigroad.com/blog/3-things-that-make-ultra-effective-fleet-managers