TCA 18 برنده بخش Fleet Safety Award را معرفی کرد


اخبار و خلاصه حمل و نقل برای دوشنبه، 19 دسامبر 2022:

TCA 18 برنده بخش جایزه ایمنی ناوگان را می شناسد

انجمن حمل‌کنندگان کامیون، که حامی شرکت Great West Casualty Company و حامیان اصلی Detroit Assurance و DriverReach است، 18 برنده بخش را در چهل و هفتمین مسابقه سالانه TCA Fleet Safety جوایز معرفی کرده‌اند.

این جوایز سالانه شرکت‌های حمل بار کامیون را شناسایی می‌کنند که تعهد بی‌نظیری به ایمنی از طریق ارائه کمترین نسبت فرکانس تصادف در هر میلیون مایل در هر یک از شش بخش مبتنی بر مسافت پیموده شده نشان داده‌اند.

18 برنده بخش اکنون دعوت شده اند تا برای یکی از دو جایزه بزرگ – یکی برای حامل هایی با مسافت پیموده شده سالانه کمتر از 25 میلیون مایل، و دیگری برای حامل هایی با مسافت پیموده شده بیشتر از 25 میلیون مایل، رقابت کنند. برندگان جایزه بزرگ در Truckload 2023 در اورلاندو، فلوریدا، که برای 4 تا 7 مارس در Gaylord Palms برگزار می شود، اعلام خواهند شد. همه برندگان همچنین در نشست ایمنی و امنیت TCA 2023 در تاریخ 11 تا 13 ژوئن در سن آنتونیو، تگزاس به رسمیت شناخته خواهند شد.

برندگان بخش TCA Fleet Safety Award 2022 عبارتند از:

برندگان بخش اول (کمتر از 5 میلیون مایل)

مقام اول – JR Kays Trucking، ک،ندون، پنسیلو،ا
مقام دوم – ناگل تولدو، والبریج، اوهایو
مقام سوم – حمل و نقل FTC، اوکلاهاما سیتی، اوکلاهما

برندگان بخش دوم (5-14.99 میلیون مایل)

مقام اول – باربری میل کریک موتوری، آیر، انتاریو، کانادا
مقام دوم – گارنر تراکینگ، فایندلی، اوهایو
مقام سوم – حمل و نقل M&W، نشویل، تنسی

برندگان بخش سوم (15-24.99 میلیون مایل)

مکان اول – خدمات کوه گچ، فورت ورث، تگزاس
مقام دوم – Elgin Motor Freight، لندن، انتاریو، کانادا
مقام سوم – PI & I Motor Express، هابارد، اوهایو

برندگان بخش چهارم (25-49.99 میلیون مایل)

مقام اول – تدارکات Trans-West، لاچین، کبک، کانادا
مقام دوم – جانسون فید، کانتون، داکوتای ج،ی
مکان سوم – حمل و نقل بیگ ام، کوه آبی، می سی سی پی

برندگان بخش V (50-99.99 میلیون مایل)

مقام اول – Leonard’s Express، Farmington، نیویورک
مقام دوم – انتقال میلیس، آبشار رودخانه سیاه، ویسکانسین
مقام سوم – ویلسون لجستیک، استرافورد، میسوری

برندگان بخش ششم (100 میلیون مایل یا بیشتر)

مقام اول – حمل و نقل Bison، وینیپگ، منیتوبا، کانادا
مقام دوم – CFI، جاپلین، میسوری
مقام سوم – Melton Truck Lines، Tulsa، Missouri

یوکوهاما در حال فراخوان 6000 تایر درایو، تری،

شرکت تایر یوکوهاما به اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه ها اطلاع داده است که به طور داوطلبانه دو سایز ،تیک تجاری را فراخوان می کند.

تایر درایو 295/75R22.5 TY517 MC2 و تایر تری، BluEarth 109L در همان اندازه در کارخانه یوکوهاما در وست پوینت، می سی سی پی، بین 29 می تا 4 ژوئن 2022 تولید شدند.

در مجموع 68 ،تیک TY517 MC2 و سه تایر BluEarth 109L تحت تأثیر قرار گرفته اند، اما با توجه به احتیاط فراوان، 6125 تایر در حال فراخو، هستند.

این فراخوان، که مطابق با مقررات NHTSA آغاز شد، به این دلیل صادر شد که ممکن است ،تیک ها با ،یبی که به درستی تولید نشده باشد، تولید شده باشد. یوکوهاما گفت که امکان جدا شدن بخشی از آج از بدنه تایر وجود دارد که خطر تصادف را افزایش می دهد.

سی‌چ رابینسون مدیر اجرایی بازنشسته UPS را به عضویت هیئت مدیره معرفی کرد

CH Robinson Worldwide روز جمعه اعلام کرد که هیئت مدیره آن جیم باربر را به ،وان مدیر جدید منصوب کرده است.

باربر به ،وان مدیر عملیات UPS بازنشسته شد (CCJ 250 برتر، شماره 2) در ژانویه 2020. در این نقش، او مسئولیت عملیات بین المللی، عملیات ایالات متحده، حمل و نقل کالا، توزیع و تدارکات، کارگزاری حمل و نقل، کارگزاری گمرک و غیره را بر عهده داشت.

باربر گفت: “من مفت،م که به هیئت مدیره CH Robinson بپیوندم.” “CH Robinson یک رهبر بازار بسیار مورد توجه است که به دلیل اجرای مشتری محور، فناوری تحول آفرین و عملکرد مالی قوی شناخته شده است. من معتقدم که شرکت در موقعیت خوبی برای موفقیت های آینده قرار دارد و مشتاقانه منتظر هستم تا دیدگاه ها و صدای خود را به هیئت مدیره اضافه کنم.”

او قبل از انتصاب به ،وان COO، از سال 2013 تا 2018 به ،وان رئیس UPS International خدمت می کرد و مسئولیت توزیع، حمل و نقل، تحویل بسته های کوچک، کارگزاری، تطابق با گمرک و سایر خدمات UPS را در بیش از 220 کشور و منطقه بر عهده داشت. خارج از آمریکا

اسکات پی. اندرسون، رئیس هیئت مدیره CH رابینسون، گفت: “ما از پیوستن جیم به هیئت مدیره CH رابینسون هیجان زده هستیم و مشتاقانه منتظر کمک های او هستیم.” سوابق و تخصص جیم از 35 سال در صنعت حمل و نقل و تدارکات یک دارایی برای هیئت مدیره ما خواهد بود. پیشینه عمیق او که مدل‌های عملیاتی نوآورانه را هدایت می‌کند، و همچنین ارائه یک تجربه عالی برای مشتری برای ،ب‌وکارها و مصرف‌کنندگان، به شرکت و سهامداران ما خدمت خوبی خواهد کرد.»

باربر، 62 ساله، در حال حاضر عضو هیئت مدیره US Foods است و از ماه مه 2022 در این سمت فعالیت می کند و عضو کمیته غرامت و سرمایه انس، غذای ایالات متحده است. باربر قبلاً در هیئت مدیره یونیسف ایالات متحده آمریکا و مرکز مردمی برای تجارت بین المللی در دانشگاه کارولینای ج،ی خدمت می کرد. او مدرک لیسانس مالی را از دانشگاه آبرن گرفت.

باب بیسترفلد، رئیس و مدیر عامل CH Robinson گفت: “جیم تجربه زیادی در مدیریت و رشد یک تجارت حمل و نقل یکپارچه جه، و همچنین ارائه یک تجربه عالی برای مشتری به ارمغان می آورد.” ما مشتاقانه منتظریم تا از تخصص او در ادامه پیشبرد ابتکارات استراتژیک خود بهره مند شویم.»


منبع: https://www.ccjdi،al.com/business/article/15304593/tca-names-18-fleet-safety-award-division-winners