Trucks for Change Network، یک گروه غیرانتفاعی که با اتصال شرکت های حمل و نقل کانادایی با مؤسسات خیریه در سراسر کشور به تحویل کالاها در جوامع کمک می کند، در نمایشگاه Truck World 2024 در مرکز بین المللی میسیساگا به نمایش گذاشته خواهد شد.

از 18 تا 20 آوریل، شرکت کنندگان نحوه عملکرد شبکه کامیون ها برای تغییر (T4C) را مشاهده خواهند کرد.

بازدیدکنندگان تشویق می‌شوند برای دیدن تری، با مارک T4C که برای جمع‌آوری مواد غذایی فاسد نشدنی و کمک‌های نقدی برای بانک‌های مواد غذایی به نمایش گذاشته می‌شود، به غرفه 3520 در سالن 3 مراجعه کنند.

تری، با پیام‌رس، Trucks For Change
(ع،: کامیون برای تغییر)

بتسی شارپ،، مدیر اجرایی Trucks for Change، گفت: “ما مشتاقانه منتظر گفتگو با شرکت کنندگان Truck World در مورد چگونگی کمک صنعت حمل و نقل به کانادایی های محروم در همه گوشه های کشور از طریق شبکه شرکت های حمل و نقل و حامیان مالی متمرکز در جامعه هستیم.”

از سال 2011، این سازمان به توزیع بیش از 17 میلیون پوند غذای اهدایی و سایر کالاهای ضروری کمک کرد – بیشتر آن در کامیون هایی که “به هر حال به آنجا می رفتند” – در حالی که T4C تلاش می کند تحویل های خیریه را با عملیات عادی و برنامه ریزی شده ناوگان هماهنگ کند تا به حدا،ر برسد. بهره وری.منبع: https://www.trucknews.com/transportation/t4c-to-s،wcase-its-charitable-logistics-at-truck-world/1003183822/