وجود نخواهد داشت کامیون سواری تابستان امسال در نوتردام دو نور. لوک لافونتین، رئیس این رویداد، این خبر را اعلام کرد.

در یک بی،ه مطبوعاتی، برگزارکنندگان این بازی که امسال چهل و دومین دوره خود را برگزار می‌،د، می‌گویند که باید فرمت این رویداد و همچنین سایتی که در آن برگزار می‌شود را به طور کامل بررسی کنند.

مشاهده دو کامیون از پشت در نوتردام دو نورد
برگزارکنندگان پس از لغو نسخه 2024 سواری کامیون نوتردام دو نور، می گویند که این فقط یک خداحافظی است. (ع،: دارسی بریسون)

اینها ملاحظات امنیتی هستند که در خطر هستند. قبلاً در پاییز 2022، این سازمان باید با و، حمل و نقل و تحرک پایدار (MTMD) مذاکره نزدیکی می کرد تا این رویداد طبق برنامه ریزی در سال 2023 و با رعایت شرایط خاص برگزار شود.

این سازمان می گوید که مقامات “گزارشی در مورد مشکلات امنیتی مرتبط با تماشاگران، مقامات و ،نان محلی” دریافت کرده بودند.

“شرایط خاص” ذکر شده در بالا، هزینه های 2.7 میلیون دلاری را برای حرکت به جلو متحمل شد و MTMD فقط اجازه مسابقه در تپه معروف را برای یک دوره چهار ساله در یک زمان داد.

لافونتین نوشت: «این هزینه‌ها برای یک راه‌حل موقت غیرواقعی و برای همه غیرقابل قبول بود.

علاوه بر این، سایتی که معمولاً بخش “نمایش و درخشش” در آن برگزار می شود امسال در دسترس نبود.

برگزارکنندگان گفتند: “رویداد باید خود را دوباره اختراع کند.”

با این حال، این کار باید بدون کارمندان در دفاتر برای پیگیری انجام شود.

برگزارکنندگان می خواستند از شهرداری Notre-Dame-du-Nord برای همکاری در طول سال ها، و همچنین شورای گروه Timiskaming First Nation که اجازه استفاده از بخشی از قلمرو آن را صادر کرد، تشکر کنند.

در وب‌سایت رادیو کانادا، لافونتین نشان می‌دهد که قرعه‌کشی سالانه همچنان برگزار می‌شود، زیرا فروش بلیت‌ها از قبل آغاز شده است. بودجه جمع آوری شده باید برای ساخت یک مسیر مسابقه جدید استفاده شود.

واکنش های CAQ؟

باید دید که پس از تأمین بودجه 106000 دلاری برای این بازی در سال گذشته، چهره های سیاسی به این اطلاعیه چه واکنشی نشان خواهند داد.

در آگوست 2023، نماینده محلی CAQ، د،ل برنارد، اعلام کرد: “Truck Rodeo همیشه یک رویداد بسیار مورد انتظار است. این برای همه خوب است که دور هم جمع شوند تا از آن لذت ببرند.»

همکار او کارولین پرول،، وزیر گردشگری، به ،ه خود گفت: “جشنواره ها و رویدادها موتورهای واقعی توسعه اقتصادی هستند. آنها به جذابیت مناطق ما کمک می کنند و در عین حال تجربیات منحصر به فردی را برای ،نان و بازدیدکنندگان فراهم می کنند.منبع: https://www.trucknews.com/infrastructure/rodeo-du-camion-will-not-run-this-year/1003182840/