QuikScope ابزار جدیدی است که برای کاهش خطر تقلب هویت و سرقت محموله طراحی شده است.  - ع،: QuikSkope

QuikScope ابزار جدیدی است که برای کاهش خطر تقلب هویت و سرقت محموله طراحی شده است.

ع،: QuikSkope


QuikSkope، یک ابزار جدید محافظت از کلاهبرداری، با استفاده از یک پیوند ساده، تأییدیه در زمان واقعی و در سطح بار را برای اطمینان از زنجیره ایمن نگهب، بین همه طرف‌ها فراهم می‌کند. این شرکت گفت که به طور منحصربه‌فردی طراحی شده است تا پروتکل‌های راستی‌آزمایی در سطح بار و پروتکل‌های امنیتی را برای مبارزه با تقلب و فعالیت‌های مجرمانه ارائه دهد.

این شرکت توسط گروهی از پیش،وتان صنعت لجستیک با 75 سال تجربه در صنعت راه اندازی شد.

“هدف ما با QuikSkope این بود که رانندگان بتوانند فرآیند تأیید صحت را تا حد امکان ساده کنند و کارگزاران و فرستنده‌ها پاسخ دهند. مایکل فولام، موسس QuikSkope، گفت: کلیک ، بر روی پیوند پیام متنی و آپلود یک ع، سریع، با حذف نیاز به دانلود و استفاده از یک برنامه دیگر، رعایت را تشویق می‌کند و در نهایت زنجیره کامل حضانت را تضمین می‌کند.

QuikSkope از یک فرآیند پنج مرحله‌ای استفاده می‌کند که ،یبی از ارجاع متقابل اطلاعات در زمان واقعی، تأیید سطح بار پیش‌کاپ، تصدیق geofencing و ع،، فناوری اسکنر کارآمد و احراز هویت شریک قابل اعتماد است که تضمین می‌کند که هر بار توسط افراد صحیح جابه‌جا می‌شود.

تایید درایور

QuikSkope گفت که استفاده از geofencing و تصدیق ع، به فرستنده‌ها و کارگزاران اجازه می‌دهد تا قبل از انتشار شماره پیکاپ، تأیید کنند که یک راننده مرتبط با شرکت حمل‌ونقل استخدام شده به صورت فیزیکی در محل در محل وانت است.

علاوه بر فرآیند تأیید QuikSkope، در صورت شناسایی تقلب یا عدم موفقیت در تأیید، این شرکت اعلام کرد که شماره پیکاپ را منتشر نخواهد کرد و مشتریان از طریق ایمیل مطلع خواهند شد.

سپس مشتری می‌تواند ع، ارائه‌شده را ببیند و با تأیید دستی شماره پیکاپ یا تماس با شرکت حمل‌کننده و اطلاع دادن به آنها که به دلیل عدم تأیید هویت خود نیاز به تعویض دارند، مداخله کند. این شرکت گفت که بازیگران بد در زمان واقعی گزارش و مستند خواهند شد.

کارگزاری دوگانه

همانطور که چشم انداز لجستیک دستخوش تغییرات دگرگونی می شود، کلاهبرداری حمل و نقل در سراسر زنجیره تامین گسترش یافته است زیرا فناوری جدید این کار را آسان تر کرده است. دلالی دوگانه برای رشد، QuikSkope اضافه شد.

یک مطالعه DAT Freight and Analytics نشان داد که 16 درصد از شرکت‌های حمل‌ونقل در سال 2022 با واسطه‌گری مضاعف گزارش کرده‌اند. بر اساس گزارش انجمن واسطه‌های حمل‌ونقل، این خسارت سالانه حدود 800 میلیون دلار برای کارگزاران، شرکت‌های حمل‌ونقل، فرستنده‌ها و مصرف‌کنندگان است.

امنیت بار فردی

این شرکت توضیح داد که بسیاری از ابزارهای تأیید زنجیره تأمین امروزی بر روی بررسی شرکت‌ها قبل از استخدام متمرکز شده‌اند تا تأیید کنند که هویت آنها درست است و آنها از اختیارات من، برای فعالیت برخوردار هستند.

QuikSkope گفت که هدف آن جایگزینی این فرآیند نیست، بلکه افزودن یک لایه امنیتی دیگر در سطح بار فردی است تا اطمینان حاصل شود که حامل و راننده استخدام شده آنهایی هستند که بار را اجرا می کنند و کارگزاری مضاعف را کاهش می دهد.

QuikSkope را می توان بر اساس هر بار یا از طریق یک برنامه اشتراک مستقر کرد.منبع: https://www.truckinginfo.com/10214809/quikskope-launches-freight-theft-and-fraud-protection-tool