ناوگان نیوجرسی اکنون به سوخت دیزل تجدید پذیر Neste دسترسی دارند.  - ع،: KW Rastall

ناوگان نیوجرسی اکنون به سوخت دیزل تجدید پذیر Neste دسترسی دارند.

ع،: KW Rastall


KW Rastall Oil اولین شرکت در نیوجرسی است که سوخت دیزل تجدید پذیر Neste را برای مشتریان ناوگان ارائه می دهد.

سوخت دیزل تجدیدپذیر یک روغن گیاهی تصفیه شده با آب است که از نظر شیمیایی با دیزل فسیلی ی،ان است.

KW Rastall در یک بی،ه مطبوعاتی گفت که این حرکت بر تعهد آن به نوآوری، پایداری و ارائه جایگزین‌های انرژی پاک‌تر به مشتریان تاکید می‌کند.

سوخت 100% تجدید پذیر

به گفته Neste، دیزل قابل تجدید MY آن از مواد خام با منابع پایدار و 100٪ قابل تجدید ساخته شده است. این شرکت گفت که استفاده از دیزل تجدید پذیر MY می تواند انتشار گازهای گلخانه ای را تا 75 درصد در طول چرخه عمر سوخت در مقایسه با دیزل فسیلی کاهش دهد و راه را برای آینده ای پاک تر و پایدارتر هموار کند.

نست گفت که سوخت دیزل تجدید پذیر عملکرد قوی در مقایسه با دیزل فسیلی ارائه می دهد و از آنجایی که یک راه حل “دریافتی” است، هیچ تغییری در موتورهای دیزلی موجود و زیرساخت های سوخت رس، برای تغییر لازم نیست.

Neste گفت که دیزل قابل تجدید MY نه تنها مزایای زیست محیطی را ارائه می دهد، بلکه مزایای عملیاتی را برای مشاغل و مصرف کنندگان به طور ی،ان فراهم می کند.

سازگاری آن با موتورهای دیزلی و زیرساخت‌های موجود به این م،ی است که مشتریان می‌توانند بدون سرمایه‌گذاری اضافی در فناوری یا تج،ات جدید، به دیزل تجدیدپذیر سوئیچ کنند.

در دسترس بودن برای طیف وسیعی از مشتریان

KW Rastall با Diesel Direct، یکی از بزرگترین توزیع‌کنندگان گازوئیل تجدیدپذیر در کشور، برای تامین و برندسازی تسهیلات کارت‌لاک خود شریک شده است. این مشارکت اولین ایستگاه ،ده فروشی کامیون را در نیوجرسی راه اندازی می کند که مجهز به دیزل تجدید پذیر Neste MY است. Diesel Direct از حمایت از این سرمایه گذاری هیجان زده است و نقطه عطف قابل توجهی در دسترسی و توزیع سوخت های تجدید پذیر در منطقه است.

به گفته دیوید روزنبرگ، رئیس شرکت، تصمیم KW Rastall برای معرفی Neste MY Renewable Diesel با مأموریت خود برای رهبری الگوی انتقال به سمت یک چشم انداز سوخت پایدارتر و سازگار با محیط زیست مطابقت دارد.

روزنبرگ گفت: «تعهد ما به پایداری و نوآوری هسته اصلی هر کاری است که انجام می‌دهیم. “ارائه دیزل تجدید پذیر Neste MY به ما این امکان را می دهد که تاثیر قابل توجهی در کاهش انتشار کربن در نیوجرسی داشته باشیم و در عین حال به مشتریان خود جایگزینی برتر و سریع برای دیزل فسیلی سنتی ارائه کنیم.”


KW Rastall قرار است Neste MY Renewable Diesel را برای طیف وسیعی از مشتریان، از جمله اپراتورهای ناوگان، شرکت‌های حمل‌ونقل و مصرف‌کنندگان فردی قابل دسترس کند.  - ع،: KW Rastall

KW Rastall قرار است Neste MY Renewable Diesel را برای طیف وسیعی از مشتریان، از جمله اپراتورهای ناوگان، شرکت‌های حمل‌ونقل و مصرف‌کنندگان فردی قابل دسترس کند.

ع،: KW Rastall


KW Rastall قرار است Neste MY Renewable Diesel را برای طیف وسیعی از مشتریان، از جمله اپراتورهای ناوگان، شرکت‌های حمل‌ونقل و مصرف‌کنندگان فردی قابل دسترس کند.

این سوخت در ایستگاه سوخت‌رس، ،ده‌فروشی KW Rastall در شمال برانزویک، دیگر مراکز اعزام NJ و از طریق خدمات تحویل مستقیم به ناوگان، سایت‌های شغلی، مخازن و مشاغل در دسترس خواهد بود.

KW Rastall گفت که از ،ب‌وکارها و مصرف‌کنندگان در نیوجرسی دعوت می‌کند تا با انتخاب سوخت‌های پاک‌تر، مانند گازوئیل تجدیدپذیر، به آنها بپیوندند تا تأثیرات زیست‌محیطی مثبتی داشته باشند. این ابتکار گامی در جهت کاهش ردپای کربن ایالت و پیشبرد به سوی آینده ای پاک تر و پایدارتر است.منبع: https://www.truckinginfo.com/10220134/neste-expands-renewable-diesel-availability-into-new-jersey