20 محصول برتر HDT از محصولات جدید و به طور قابل توجهی بهبود یافته از سال 2023 تقدیر می کند. - گرافیک HDT

20 محصول برتر HDT به محصولات جدید و بهبود قابل توجهی از سال 2023 افتخار می کند.

گرافیک HDT


ویراستاران Heavy Duty Trucking 20 محصول برتر HDT 2024 را معرفی ،د و از بهترین محصولات و اجزای جدید یا بهبود قابل توجهی که در سال 2023 پوشش داده بودند تقدیر ،د.

محصولات بر اساس میزان توجه به معیارهای زیر انتخاب می شوند:

  • نوآوری
  • توانایی رسیدگی به مسائل صنعت
  • پتانسیل برای کمک به خطوط پایین ناوگان

در پایان هر سال، باربری سنگینویراستاران به تمام اعلان‌های محصولی که در مورد آنها گزارش داده‌ایم نگاه می‌کنند و آن‌هایی را که احساس می‌کردیم مهم‌ترین و نوآورانه‌تر هستند را انتخاب می‌کنند.

سپس گروهی از مدیران ناوگان از HDT Truck Fleet Innovators، Emerging Leaders، و Editorial Advisory Board به بررسی و ارزیابی آنها در سه حوزه می پردازند تا در تصمیم گیری نهایی کمک کنند.

محصولات واجد شرایط توسط ویراستاران HDT در محصولات چاپی یا دیجیتالی ما در طول سال تقویم 2023 گزارش شده‌اند. خودروهای دارای قدرت کامل یا خودروهای مفهومی/نمایشگر یا محصولات واجد شرایط 20 جایزه برتر نیستند. محصولات باید به صورت تجاری در دسترس باشند یا انتظار می رود در سال 2023 به صورت تجاری در دسترس قرار گیرند. شرکت ها محدود به داشتن یک جایزه در سال هستند.

جوایز در نشست سالانه شورای فناوری و تعمیر و نگهداری انجمن حمل و نقل آمریکا در نیواورلئان در ماه مارس اهدا خواهد شد.

20 محصول برتر زیر به ترتیب حروف الفبا بر اساس نام شرکت فهرست شده اند. جزئیات مربوط به هر یک در شماره چاپ ژانویه / فوریه 2024 ظاهر شد و به زودی در وب سایت ما قرار خواهد گرفت.

20 محصول برتر HDT در سال 2024

Aperia Technologies: Halo Tire Management

پلتفرم مدیریت تایر Halo جدید Aperia Technologies با تکیه بر مجموعه راه‌حل‌های مدیریت تایر با برند Halo، می‌تواند منبع واحدی برای ناوگ، باشد که به دنبال مدیریت مؤثرتر تراکتورها، تری،ها و ،تیک‌های خود هستند.

Cargobull آمریکای شمالی: ،یبی TRU

تری، Utility و سازنده تری، اروپایی Schmitz Cargobull در حال ارائه فناوری و برند جدید واحد تبرید حمل و نقل به آمریکای شمالی Cargobull آمریکای شمالی هستند.

Carrier Logistics Inc.: A/R Risk Analyzer

Carrier Logistics Inc. که نرم‌افزار مدیریت حمل‌ونقل را برای ناوگان کم‌تر از کامیون ارائه می‌کند، ویژگی جدیدی در راه‌حل FACTS خود دارد که امتیازات ریسک حساب‌های دریافتنی را خودکار می‌کند.

ConMet EMMobility: Nmotion Zero-Emission Refrigeration

Nmotion TR 160-45 ConMet eMobility یک تری، یخچال دار با آلایندگی صفر را ممکن می کند که توسط یک واحد تبرید حمل و نقل الکتریکی آماده به کار خنک می شود که با انرژی تولید شده از موتورهای الکتریکی درون چرخ کار می کند.

دانا: Spicer Electrified Zero-6 e-Transmission

دانا در حال گسترش ارائه‌های Spicer Electrified E-Powertrain است تا شامل خانواده‌ای از گیرب،‌های الکترونیکی برای کاربردهای وسایل نقلیه الکتریکی متوسط ​​باشد.

Doleco USA: سیستم ConnectedDeck

سیستم ConnectedDeck Doleco USA یک واحد دو طبقه از پیش پلتفرم شده است که در ارتفاع سقف ذخیره می شود و هرگز نیازی به جداسازی و مونتاژ مجدد نیست.

Dragonfly Energy: Battle Born Electric APU

Dragonfly Energy با واحد برق کمکی جدید Battle Born خود وارد صنعت حمل و نقل شده است که از سیستم باتری لیتیوم یونی برای مدت زمان طول، تر و وزن سبک تر استفاده می کند.

Flipturn: Flipturn Connect

Flipturn Connect داده‌های بی‌درنگ در مورد کامیون برقی باتری و عملکرد شارژ ارائه می‌کند تا به شرکت‌ها کمک کند ناوگان خودروهای الکتریکی خود را بهتر مدیریت کنند.

Fontaine Fifth Wheel: SmartConnect

SmartConnect Fifth Wheel از سنسورهایی برای نظارت بر موقعیت قفل چرخ پنجم هنگام اتصال یا جدا شدن تراکتور از تری، و پیش بینی نیازهای تعمیر و نگهداری استفاده می کند.

Grote Industries: 4See by Grote With Rear-View Camera

گروت با مشارکت Stoneridge، یک دوربین پشتی را به سیستم تری، هوشمند 4See خود اضافه کرد تا مستقیماً از پشت تری، به یک نمایشگر ویدیویی در کابین تغذیه شود.

Mack Trucks: اشتراک ElectriFi

Mack Financial Services یک گزینه اجاره مبتنی بر استفاده جدید را برای کامیون‌های متوسط ​​​​مک MD Electric ارائه می‌کند که به مشتریان اجازه می‌دهد تا مایل‌ها رانده شده پرداخت کنند.

انگیزه: AI Omnicam

Motive گفت که هوش مصنوعی Omnicam اولین دوربین صنعت با قابلیت هوش مصنوعی است که برای نظارت بر جانبی، عقب، سرنشین و محموله طراحی شده است.

Orbcomm: ردیاب دارایی خورشیدی CT 1000

Orbcomm گفت که ردیاب دارایی CT 1000 روشی آسان و موثر برای پیگیری تری،ها بدون نگر، در مورد باتری های مرده است.

صنایع فیلیپس: راه حل اتصال تراکتور-تری، EC47

فیلیپس گفت EC47 جدیدش بسیاری از چالش‌های استفاده از تری،های هوشمند را با کانکتور سنتی هفت پین J560 حل می‌کند. این کانکتور جدید با نیازهای اتصال آینده سازگار است.

انرژی برد: تری، الکتریکی Range RA

Range Energy RA-01 یک تری، الکتریکی 53 فوتی است که می تواند به ناوگان کمک کند تا هزینه سوخت و ردپای کربن آنها را کاهش دهند.

SMC³: Dynamic PriceBuilder

سیستم Dynamic PriceBuilder از SMC³ یک مدل هزینه خاص شرکت حمل‌ونقل کمتر از کامیون را با موتور قو،ن تجاری انعطاف‌پذیر جفت می‌کند تا تولید قیمت استراتژیک و پویا را امکان‌پذیر کند.

Stemco: اتو-Torq Axle Fastener

Stemco می‌گوید بست جدید محور Auto-Torq نصب انتهای چرخ را ساده می‌کند – بدون نیاز به آچار گشتاور.

تگزا: IDC5 Axone Voice & TXT Multihub – تشخیص پیشرفته + اتصال خودرو چند محیطی

Axone Voice تگزا، یک دستگاه تشخیص بدون دست برای تکنسین‌های سنگین که دارای کنترل صدا و تشخیص چهره است، با TXT Multihub کار می‌کند تا یک اتصال جه، خودرو را برای همه محیط‌های خودرو/انواع صنعت فراهم کند.

Thermo King: Tracking Pro Telematics

تله‌ماتیک جدید Thermo King Tracking Pro از فناوری پیش‌بینی و یادگیری ماشینی برای ارائه بینش‌های عملی برای عملیات ناوگان یخچال‌دار استفاده می‌کند.

کنترل بار ایالات متحده: برزنت های چتر نجات فوق العاده سبک

برزنت های چتر نجات جدید US Cargo Control یک راه حل سبک وزن برای رانندگان کامیون است تا از محموله خود محافظت کند، کار رانندگان را آسان تر کند و خطر آسیب دیدگی راننده را کاهش دهد.منبع: https://www.truckinginfo.com/10215586/hdt-names-2024-top-20-،ucts