اتوکار اکنون دارای ACMD ک، 6 است.  - ع،: اتوکار

اتوکار اکنون دارای ACMD ک، 6 است.

ع،: اتوکار


Autocar پس از شناخته شدن برای کامیون‌های حرفه‌ای و ، ک، 7 و ک، 8، محدوده ACMD خود را با یک مشتق جدید برای ناوگ، که به یک کامیون متوسط ​​ک، 6 نیاز دارند، گسترش داده است.

از سال 2012، ACMD اتوکار با ارائه کامیون‌هایی که برای هر دو نوع کارکرد متوسط ​​و ک، 8 طراحی شده‌اند، به صنایع ، و تعمیر و نگهداری جاده خدمت کرده است. ACMD دارای یک کابین جادار، از جمله گزینه ای برای صندلی سه نفره است. اتوکار گفت مانورپذیری کامیون کار در مسیرهایی با خیابان‌های باریک را ساده می‌کند و ACMD استحکام اتوکار را در بازار کامیون‌های متوسط ​​نشان می‌دهد.

کامیون های ک، 6

Autocar گفت ک، 6 ACMD جدید انعطاف پذیری ناوگان را در استخدام رانندگ، که ممکن است گواهینامه رانندگی تجاری نداشته باشند، افزایش می دهد. GVWR 26000 پوندی کامیون ک، 6 ممکن است نیاز به راننده مجاز CDL را برطرف کند و به طور بالقوه مجموعه رانندگان را برای مدیران ناوگان و اپراتورها گسترش دهد.

اندرو تایتز، رئیس Autocar، گفت که او ک، 6 ACMD را به ،وان یک تغییر دهنده بازی برای کاربران متوسط ​​در نظر می گیرد.

یک دهه پیش، زم، که ACMD معرفی شد، ما به نیاز مشتریان خود برای پیکربندی کوچکتر با قابلیت مانور بهتر پاسخ می‌دادیم. ما آن را با گزینه های ACMD ک، 7 و ک، 8 تحویل دادیم.

“اکنون مشتریان ما به ما می گویند که استخدام رانندگان به طور فزاینده ای دشوار می شود، بنابراین ما با حذف نیاز به CDL و ارائه انعطاف پذیری بیشتر در استخدام، با ک، 6 ACMD به این تماس پاسخ می دهیم.”

ع، ها: 100 سال کامیون های حرفه ای اتوکار

ک، 6 مهندسی

اتوکار گفت شاسی ک، 6 ACMD برای یکپارچگی و دوام از پیش مهندسی شده است.

سیم‌کشی ACMD نیز هرگز به هم متصل نمی‌شود و همیشه از شاسی دور می‌شود، که از تجمع ،یفی روی شاسی جلوگیری می‌کند و شرکت‌های سازنده بدنه را مجبور به سوراخ ، درگاه‌های راهنمای اضافی نمی‌کند. این شرکت همچنین گفت که اتصالات الکتریکی ضد آب هستند و دارای لحیم کاری ضد سیفون هستند، در حالی که گیره های گشتاور ثابت بدون ،زش از سایش کابل جلوگیری می کنند.

Autocar گفت که کل مجموعه ACMD آن، کابین‌های فولادی را برای ایمنی عالی و آگاهی از موقعیت برای رانندگان ارائه می‌کند، با شیشه‌های کناری منحصربه‌فرد آن که امکان بررسی ترافیکی بهتر و اطمینان اپراتور را هنگام پیمایش مسیرهای شلوغ و تنگ فراهم می‌کند.

گزینه های موتور

کامیون ک، 6 جدید تمام گزینه های موتور موجود در ک، 7 و ک، 8 ACMD را ارائه می دهد. مشتریان می توانند از بین 13 موتور کامینز، از B6.7 200 ، بخاری تا L9 360 ، بخاری، با انتخابی از گیرب، های Allison 2500RDS، 3000RDS یا 3500RDS انتخاب کنند.

ک، 6 ACMD اتوکار بر روی محور جلوی دانا E-1202W با وزن 9000 پوند و یک محور Meritor MS-17-14X با وزن 17000 پوند در عقب سوار می شود.منبع: https://www.truckinginfo.com/10213769/autocar-adds-cl،-6-acmd