آنها می گویند تغییر چیز خوبی است، من مطمئناً امیدوارم. من 3 هفته پیش پس از صحبت با یکی از رانندگان آنها، Runningman0661، در Abilene Motor Express درخواست دادم. به دلیل بحث هایمان، با بخش ایمنی آنها تماس گرفتم و با کورتیس، که از قضا یکی از مالکان است، صحبت کردم. من یک مصاحبه تلفنی داشتم و بر اساس آن مصاحبه یک درخواست آنلاین پر کردم. از چیزی که شنیدم خوشم آمد، همه چیزهایی که با او صحبت شد با جیسون (runningman0661) نیز تأیید شد.

دوشنبه بعد کورتیس با من تماس گرفت تا به من بگوید برنامه من پردازش شده است و بررسی های پس زمینه کامل شده است و به من پیشنهاد کار داده شد. داشتن تنها 4 شغل در 33 سال گذشته تأیید را بسیار ساده می کند. کورتیس از من دعوت کرد تا روز چهارشنبه در ترمینال آنها در ریچموند وا توقف کنم تا یک تور داشته باشم، با افراد مختلف ملاقات کنم و آزمایش فیزیکی و مواد مخدرم را انجام دهم. از او پرسیدم آیا مشکلی نیست که کامیون کال، خود را بدون فرار در آنجا پارک کنم. به من اطمینان داده شد که مشکلی ندارد و در راه ویلمینگتون توقف کردم و کارهای تجاری را انجام دادم. برنامه ریزی شده بود که در 8 در جهت گیری باشم، اما به دلیل مرگ در خانواده مجبور شدم آن را به 15 برگردانم. من جمعه گذشته با سالی صحبت کردم تا چارچوب زم، خود را مرور کنم و او گفت که خوب است.

دیروز پس از ، پیتستون با او تماس گرفتم و به او گفتم که برای اولین بار در 33 سال گذشته بیکار هستم و می خواهم مطمئن شوم که هنوز تحت تعقیب هستم. او خندید و به من گفت که از 5 روز تعطیلات آینده ام لذت ببرم و در متلی که از ترمینال در خیابان استفاده می کنند، یک رزرو در انتظار من خواهد بود. باید اعتراف کنم، من این روند را دوست ندارم، حدس می‌زنم به همین دلیل است که تمایل دارم برای مدت طول، در مکان‌هایی کار کنم. هم کورتیس و هم سالی این روند را بسیار آسان کرده اند و به نظر می رسد هر دو تیرانداز مستقیم باشند. من از این انجمن برای مقایسه Abilene با Calex استفاده نمی کنم. اگر ،ی اطلاعاتی در مورد Calex می‌خواهد، تنها کاری که باید انجام دهد این است که بیش از 400 صفحه در مورد آنها بخواند و به هر سؤالی پاسخ دهد. این تاپیک در مورد ماجراجویی های من با Abilene و آنچه که من روزانه در اینجا از سر می گذرانم خواهد بود. من از پیوستن به تیم آنها هیجان زده هستم و مشتاقانه منتظر هستم کاری را که در 33 سال گذشته انجام داده ام برای آنها انجام دهم، و آن رانندگی ایمن و تحویل به موقع و تحویل به موقع است. همانطور که قبلاً گفتم، یک در بسته می شود و در دیگری باز می شود. من دوشنبه شب روند راهنمایی خود را پست خواهم کرد. برای همراهی در سفر از شما متش،.منبع: https://www.thetruckersreport.com/truckingindustryfo،/threads/abilene-motor-express-a-new-place-to-call-،me.210018/