با افزایش فصل حمل و نقل، آیا زمان آن رسیده است که در مورد نرم افزاری که برای راه اندازی ،ب و کار حمل و نقل خود استفاده می کنید، تجدید نظر کنید؟ زیرا اگر از یک بسته نرم افزاری کامل حمل و نقل استفاده نکنید، فقط به خودتان آسیب می زنید.

نرم افزار کامل حمل و نقل چیست؟

ما اغلب شاهد بسته های نرم افزاری برای شرکت های حمل و نقل هستیم. آنها بسته ای را ارائه می دهند که شامل همه چیز زیر نور خورشید می شود – به جز شاید گزارش IFTA، یا مدیریت تعمیر و نگهداری، یا بدون ELD.

ELD وجود ندارد؟ آیا برنامه های نرم افزار مدیریت حمل و نقل دارای برنامه ELD هستند؟

چرا که نه؟ داشتن یک ELD که مستقیماً به نرم افزار مدیریت حمل و نقل (TMS) پیوند می یابد منطقی است. گزارش های دقیق مسافت پیموده شده و ارتباط آسان با رانندگان از طریق برنامه ELD تنها دو دلیل است که یک بسته نرم افزاری کامل حمل و نقل باید شامل ELD باشد.

5 دلیل اصلی برای یک نرم افزار کامل حمل و نقل

1‌ عدم ورود مسافت پیموده شده در گزارش IFTA – جمع‌آوری شده توسط ELD برای TMS

آیا به یاد دارید که مسافت پیموده شده خود را در مرزهای ایالتی بنویسید؟ با هر چیز دیگری که کامیون داران باید به خاطر بسپارند، این چیزی است که اغلب در حین عبور مایل ها ذهن ما را به خود مشغول می کند.

با استفاده از یک نرم افزار کامل حمل و نقل که با یک ELD پیوند دارد، آن مایل ها به طور خودکار ثبت می شوند. هر مایل مح،ه می شود – نه فقط مایل های بارگذاری شده. وقتی از TMS و ELD با هم در یک نرم افزار کامل حمل و نقل استفاده می کنید، لازم نیست نگران فراموش ، مایل ها برای گزارش IFTA خود باشید.

2 IFTA دقیق

زم، که TruckingOffice برای اولین بار شروع به کار کرد، برنامه نویسان می دانستند که یک گزارش دقیق IFTA جزء حیاتی یک برنامه نرم افزاری مدیریت حمل و نقل است. زم، که مجبور بودیم از چندین هارد دیسک برای آپلود برنامه ها استفاده کنیم (بچه ها، از پدربزرگ و مادربزرگتان در مورد آن روزهای بد قدیمی بپرسید ☹️) TruckingOffice با بسته نرم افزاری به بازار آمد که از داده های وارد شده توسط راننده برای تهیه گزارش IFTA دقیق استفاده می کرد. دیگر لازم نبود ،ی ساعت‌ها پشت میز کار کند تا بفهمد در هر ایالت چند مایل رانده است.

همانطور که TruckingOffice TruckingOffice ELD خود را توسعه داد، این کار با سوابق GPS ساده تر شد. اکنون گزارش IFTA TruckingOffice تا مایل دقیق است. همراه با نرخ‌های مالیات سوخت همیشه به‌روز ما در هر ایالت یا حوزه قضایی، این گزارش‌ها در عرض چند ث،ه در دسترس هستند تا به شما نشان دهند چقدر باید بپردازید. دیگر نه حدس زدن، نه تعجب که آیا بیش از حد پرداخت کرده اید یا به اندازه کافی نیست.

3 بهترین راه برای برقراری ارتباط با رانندگان

ما هرگز در صحبت با رانندگان مشکل نداریم، درست است؟ البته که نه! رانندگان همیشه آماده و هیجان زده هستند تا به ما بگویند در هر لحظه کجا هستند.

خوب، با ط،ه بس است. اکنون که گوشی‌های هوشمند داریم، دسترسی به کامیون‌داران بسیار آسان‌تر است. اما زم، که کارگزاران به اطلاعات نیاز دارند، تلفن های هوشمند ممکن است بهترین راه برای دسترسی به راننده نباشد. به همین دلیل است که یک بسته نرم افزاری کامل حمل و نقل شامل راه هایی برای دریافت اطلاعات از راننده در مورد یک بار است. و بار بعدی.

تلفن های هوشمند ممکن است راه بسیار خوبی برای صحبت باشند – اما وقتی زمان دریافت بارنامه امضا شده فرا می رسد، صحبت بی ارزش است. یک ع، ارزش هزار کلمه دارد و یک ع، از یک BOL امضا شده ارزش هر چیزی را دارد که برای بار دریافت می کنید. نرم افزار حمل و نقل به راننده کامیون اجازه می دهد تصویری از BOL امضا شده را آپلود کند تا فاکتورها فورا ارسال شوند.

4 به‌روزرس،‌های بار/سفر را از Dispatch به اشتراک بگذارید

گاهی اوقات چیزهایی در مورد یک بار باید تغییر کند. کارگزار آدرس تحویل را اشتباه ارائه کرد. تاریخ های تحویل برنامه ریزی شده تغییر می کند. موارد اضطراری در جاده یا مسیرهای انحرافی که تحویل را به تاخیر می اندازد. ارتباط بین راننده، دفتر خانه و کارگزار است

یکی از مزایای بسته نرم افزاری حمل و نقل این است که ردیابی ELD به شما امکان می دهد ثابت کنید که یک راننده کامیون چقدر ممکن است برای پرداخت حق بازداشت مطالبه کند. شواهد از ELD نشان می دهد که یک کامیون چه مدت در حیاط مانده و منتظر خدمه حمل و نقل برای انجام کارهای خود بوده است.

5 پیگیری وظایف تعمیر و نگهداری توسط مای،

وظایف تعمیر و نگهداری نیازمند توجه ما به یکی از دو روش است: زمان یا مایل. برای ایمن نگه داشتن دکل هایمان و در جاده ها، باید هر دو را پیگیری کنیم. اما ردیابی مسافت پیموده شده مانند ردیابی زمان در تقویم نیست. ما می‌تو،م برای بررسی ترمزها یا آج ،تیک‌ها یادآوری در تقویم خود قرار دهیم، اما مسافت پیموده شده معیار بسیار بهتری است.

یک سیستم مدیریت حمل و نقل کامل از زمان و مایل استفاده می کند تا وظایف تعمیر و نگهداری را به ما یادآوری کند.

TruckingOffice PRO و ELD

بدون شک، داشتن ELD و TMS با هم باعث صرفه جویی در وقت ما در جاده و زمان در دفتر یا تلفن می شود. شما داده های بهتری برای ثبت مالیات خود خواهید داشت و از نگر، مبنی بر اشتباه انجام پرونده IFTA یا IRP خودداری می کنید. دکل شما در شرایط عالی باقی خواهد ماند، زیرا چشمان خود را به وظایف تعمیر و نگهداری نگاه می دارید. TruckingOffice PRO و TruckingOffice ELD با هم تجارت باربری شما را موفق می کنند!منبع: https://www.truckingoffice.com/blog/top-5-reasons-for-a-complete-trucking-software/