5 تا از بهترین وکیل مالیاتی در تهران ️【آپدیت 1402】 | تکس مپ

5 تا از بهترین وکیل مالیاتی در تهران ️【آپدیت 1402】 | تکس مپ

ما در پارستکس تمام تلاش خود را کرده اییم تا با ارائه راه کارهای قانونی مشکلات پیچیده مالیاتی شما را حل و فصل کنیم. خاطر نشان کنیم که پارستکس در زمینه خدمات مالیاتی نظیر مشاوره ، وکالت و پشتیبانی فعالیت می کند. این موسسه متشکل از کارمندان بازنشسته امور مالیاتی و حسابداران خبره کشوری می باشد.

  • در حال حاضر اخذ پروانه وکالت منوط به داشتن مدرک کارشناسی در رشته حقوق و پذیرفته شدن در آزمون وکالت است.
  • جناب آقای وحید اقتصادی یکی دیگر از وکلایی که در حوزه ی مالیاتی در حال فعالیت می باشد و وکیل پایه یک دادگستری است، با بیش از 10 سال سابقه ی درخشان وکالت مستمر در حوزه ی دعاوی قراردادی، ملکی و مالی از جانب شخص حقیقی و حقوقی مانند بانک شهر و شرکت کشتیرانی سپید ریگ و … را دارد.
  • همچنین، این وکیل باید قابلیت مذاکره با سایر طرفین را داشته باشد و در تلاش باشد تا بهترین نتیجه را برای مشتریان خود به دست آورد.

ایشان در سابقه ی درخشان کاری خود نزدیک به 10 سال، به انجام امور تخصصی وکالت بانک صادرات و دعاوی مربوط به امور بانکی و موسسات مالی و اعتباری پرداخته است. آقای حمیدرضا کاکاوند تمام دعاوی حقوقی را به صورت گروهی در کلیه ی زمینه های حقوقی، ثبتی، خانوادگی، ثبت احوال، ثبت اسناد، بیمه های کارگر و کارفرما و … انجام می دهد. طبق روش جدیدی که از ابتدای سال 91جهت تنظیم اظهارنامه های مالیاتی در عقیده گرفته شد. در این روش مودیان مالیاتی بایستی به پایگاه اینترنتی سازمان کار اقتصادی و دارایی مراجعه نمایند و اقدم به تکمیل و ثبت اظهارنامه مالیاتی نمایند. وکلای دفتر وکالت “ گروه وکلای مرکز” به منظور ارائه خدمات مطلوب تر و بهتر و با توجه به نیازهای موکلین با جدیت تمام و به صورت کاملا حرفه ای و با قبول وکالت وارائه خدمات تخصصی و با بهره گیری از ظرفیت وکلا نسبت به پرونده های حقوقی افراد اقدام نموده اند.

مشاوره حقوقی املاک در تهران تلفنی و حضوری

یکی از خدمات محبوب کاربران گروه وکلای حق وران ارائه خدمات مشاوره حقوقی رایگان می باشد. جناب آقای وحید اقتصادی و همکارانشان با توجه به سابقه کار و انجام کارهای وکالتی متعدد که انجام داده اند تجربه های علمی و عملی ارزشمندی را کسب کرده اند که می توانند در این راستا به شما بزرگواران خدمات حقوقی مورد نیاز شما را ارائه نمایند. وکیل مالیاتی مهارت ارتباطی و آگاهی تجاری دارند و به طور واضح می توانند قوانین مالیاتی و همچنین توصیه های خود را به مشتری منتقل کنند.

ویژگی‌ها و مشخصات وکیل مالیات

همچنین صداقت داشتن در امور وکالتی یکی از مواردی است که یک وکیل در هنگام ارتباط با موکلش باید رعایت کند تا مراجعین و موکلین او، اعتماد بیشتری به او داشته و بتوانند مشکلات خود را به وکیل خود بازگو نمایند. به طور کلی برای اخذ وکیل، نیاز است تا تحقیقات خود را به طور کامل انجام داده و از وکیلی که انتخاب کرده اید اطمینان حاصل کرده و سپس قرارداد وکالتی را با او ببندید تا محتمل ضرر و زیان در این خصوص نشوید. مالیات بر ارث ممکن است به اموال منقول یا غیر منقول بر جای مانده از متوفی تعلق بگیرد. وکیل شما باید بتواند مفاهیم پیچیده حقوقی را با عباراتی که بتوانید درک کنید توضیح دهد و شما را در جریان وضعیت پرونده خود قرار دهد. تخصص ایشان به ویژه در دعاوی ملکی، اراضی، مالی، تجاری، شرکت‌ها و … می باشد.

صاحبان کسب و کار چه حقیقی و چه حقوقی همگی هر ساله با مسائل گسترده مالیاتی دست و پنجه نرم می کنند، پس بهتر آن است درباره قوانین و مقررات مالیاتی نیز اطلاعات خود را به روز و گسترده نمایند. وکیل پایه یک دادگستری و مشاورحقوقی در شهر تهران است و سالهای زیادی است که در دعاوی های مختلف حقوقی به کار وکالت مشغول است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل مالیاتی در تهران مشغول به کار است و مشاوره های بسیار مفید و کاربردی را به مردم ارائه می دهد. آقای علی رفیعی پرونده های موفق زیادی را در کارنامه وکالتی خود داشته و تمام تلاشش را برای به موفقیت رساندن پرونده های موکلینش می کند. آقای سلامیان وکیل پایه یک دادگستری در تهران و کارشناس ارشد حقوق تجارت بین الملل هستند. آقای سلامیان متخصص در دعاوی مالیاتی، بیمه و اختلافات بین کارگر و کارفرما، دعاوی کیفری، ملکی، خانوادگی، دعاوی بانک و بیمه و … هستند.