44 مدل کناف سقف 2021 جدید با اجرای آسان زیبا و مدرن پذیرایی | panelgachikanaf

44 مدل کناف سقف 2021 جدید با اجرای آسان زیبا و مدرن پذیرایی | panelgachikanaf

استفاده از این کناف ها در سقف آشپزخانه، جذابیت خاصی به کناف اشپزخانه سقف بخشیده و جلوه سایر المان های محیط را چند برابر می کند. هزینه طراحی و اجرای کناف نیز به مساحت اجرایی و نوع طرح و البته متریال مصرفی بستگی دارد. در این موارد نیز لازم است با چند پیمانکار مشورت کنید و با بررسی تمام عوامل، بهترین مارک کناف را انتخاب کنید. نکته‌ای که باید به آن توجه کنید این است که کم کردن هزینه‌ها گاهی می‌تواند به قیمت کم شدن کیفیت کار تمام شود. به همین دلیل بهتر است پیش از قیمت، کیفیت کار را مد نظر قرار دهید. پنل روکش PVC، پنل AMR، پنل‌های گچی ساده و ضد آب، پنل‌های کشسان که از پارچه PVC ساخته می‌شوند و بیشتر برای سرویس‌های بهداشتی کاربرد دارند.

  • از ویژگی سبک کلاسیک، وجود طراح‌های منحنی و برجسته در کنار لوستر های کریستالی و آویزی است.
  • حداقل ارتفاع سقف اتاق پذیرایی کاذب از زمین باید تقریبا ۸.۵ تا ۹ فوت و فاصله بین سقف و سقف اتاق باید حداقل ۸ اینچ باشد.
  • بهتر است در فضاهای کوچک از سبک مدرن و ساده استفاده کنید.
  • یک آشپزخانه خوب، فضایی است که علاوه بر رعایت بهداشت در آن، دلباز و راحت است و همه اعضای خانواده به خصوص خانم ها که زمان زیادی از روز خود را در آن سپری می کنند؛ با حضور در این فضا احساس آرامش داشته و لذت می برند.

گچ نسبت به کناف سنگین‌تر است و فشار بیشتری را به ساختمان وارد می‌کند. همچنین برای یک گچ کاری مناسب، لازم است مصالح دیگری مانند میله‌گرد نیز تهیه کنید و پیش از گچ کاری، جوشکاری و رابیس‌کاری نمایید که این کار هزینه‌های نهایی شما را خیلی بالا می‌برد. اما پانل باتیس هزینه کمتری دارد و نیاز به مصالح مجزا ندارد و نصب راحتش باعث می‌شود هزینه کارگران بالا نرود. با توجه به تمام این موارد نتیجه می‌گیریم که کناف نسبت به گچ بهتر است. خوب است بدانید اگر اتاق پذیرایی به سبک مدرن دارید بهتر است از طرح‌های ساده و مینیمال، خط و خطوط صاف و گوشه دار (کناف سقف پذیرایی مستطیلی ساده،کناف مربع و…) ایده بگیرید.

مدل گچبری سقف آشپزخانه

امروزه نیز بخشی از زیبایی خانه با طراحی سقف و کناف تامین می‌شود. پانل باتیس به شما این امکان را می‌دهد که ظریف‌ترین و پیچیده‌ترین طرح‌ها را در خانه یا محل کار خود اجرا کنید. به طور خلاصه، به پنل‌های گچی و غیرگچی که به صورت پیش ساخته فروخته می‌شوند و در ساخت آنها از پروفیل‌های فولادی استفاده شده، کناف می‌گویند. البته در ابتدا این سازه فقط به شکل گچ‌های پیش ساخته تولید می‌شدند. روی سطح کناف که به گچ برگ نیز معروف است، روکشی کاغذی کشیده شده که اغلب ضدآب است. از کناف برای ساخت دیوار پیش ساخته، سقف کاذب و طراحی دیوارها، استفاده می‌شود.

طرح کناف سقف سالن

چطور می‌توان به یک سقف شیشه‌ایی ظاهری تزئینی بخشید؟ می‌توان صفحات شیشه‌ای را روی سقف‌های کاذب POP، گچی یا چوبی ثابت کرد. این اتفاق نه تنها کار را دشوار می‌کند بلکه به سقف نیز خسارت وارد می‌کند. در نتیجه ناگزیر به پرداخت هزینه بیشتری برای نصب سقف panelgachikanaf.com می‌شوید. محاسبه ارتفاع چراغ‌های سقف کاذب درست به اندازه انتخاب چراغ‌های تزئینی دارای اهمیت بسیاری است. پس انتخاب یکی از طرح‌ها نیز باید یک محیط آرام را فراهم کند. اما اگر آن به درستی نصب نشود، حتی بهترین و هوشمندترین چراغ‌ها نیز جذابیت و تاثیر مطلوبی نخواهند داشت.

جدیدترین نوشته ها:

زمان اجرای هر کناف بسته به سطح اجرا و طراحی کناف متفاوت است. پیشنهاد می‌کنم پیش از سفارش کناف، حتما با چند پیمانکار مختلف درباره زمان اجرای طرح خود مشورت کنید تا بتوانید در کمترین زمان ممکن طرح را اجرا کنید. چنانچه بخشی از کناف سقف یا دیوار خانه شما خراب شود، به راحتی می‌توانید بخش آسیب دیده را ترمیم کنید و مجدد کناف را رنگ بزنید تا آثار ترمیم به کلی از بین برود. شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره کناف و نحوه اجرا و قیمت روز کناف آن با ما در تماس بوده و یا با مراجعه به آدرس اینترنتی radiscompany.com پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت نمایید .