خدمات Voltera-Amerit شامل بازرسی، تعمیر و نگهداری و پشتیب، فنی است که در محل انجام می شود، زیرا وسایل نقلیه در حال شارژ در سایت های شارژ Voltera در سراسر کشور هستند.  - ع،: Amerit Fleet...

خدمات Voltera-Amerit شامل بازرسی، تعمیر و نگهداری و پشتیب، فنی است که در محل انجام می شود، زیرا وسایل نقلیه در حال شارژ در سایت های شارژ Voltera در سراسر کشور هستند.

ع،: Amerit Fleet Solutions


عملیات ناوگان شاهد موج اولی از ارائه دهندگان پشتیب، EV خواهد بود که فروشگاهی را در انبارهایی که مجموعه ای از خدمات EV را ارائه می دهند راه اندازی می کنند.

ولترا، که وسیله نقلیه الکتریکی (EV) را توسعه و راه اندازی می کند تسهیلات شارژ ناوگان، یکی از این شرکت هایی است که اخیراً با آن شریک شده است Amerit Fleet Solutions برای ارائه تعمیر و نگهداری EV. این دو شرکت در 10 ژانویه رسماً مشارکت استراتژیک سراسری را اعلام ،د.

Voltera قصد دارد به تدریج این سرویس را طی چند ماه آینده به مشتریان مورد انتظار ناوگان ارائه دهد و در حال توسعه مکان‌های متعددی است که امسال وارد خط تولید خواهند شد. مرحله اول مشارکت با Amerit تا زم، که محل نگهداری و تأسیسات تعمیر و نگهداری در انبارهای خودروهای برقی را ایجاد نکند، تعمیر و نگهداری از طریق تلفن همراه را فراهم می کند.

جاناتان کولبرت، معاون بازاریابی Voltera، گفت: “تجارت اصلی ما در بخش املاک و مستغلات، ذکر و توسعه مکان ها، ارائه زیرساخت شارژ و اجرای عملیات است.” وسایل نقلیه برای شارژ روزانه با حدا،ر ظرفیت هر بار که یک وسیله نقلیه به غرفه می‌رود.»

مشارکت Voltera با Amerit Fleet Solutions به کاهش زمان توقف ناوگان و بهبود عملکرد ناوگان کمک می کند. کولبر گفت که ترتیبات Amerit اولین شراکت از این قبیل است که مجموعه کاملی از خدمات EV و پشتیب، را برای ناوگان ارائه می دهد. ما مجبور نیستیم هر بخش از زنجیره ارزش را مالک یا مدیریت کنیم. ما با امریت رقابت نمی کنیم.»

از جمله خدمات تعمیر و نگهداری، فنی و پشتیب، Voltera در محل ارائه می‌کند: کنترل‌های دسترسی ایمن، پلاک‌خوان‌هایی که می‌توانند وسایل نقلیه خودران را در خود جای دهند، سخت‌افزار شارژ، منابع انرژی مانند پنل‌های خورشیدی و ذخیره باتری، برنامه‌های پاسخگویی به تقاضا که می‌توانند انرژی را به سیستم بازگردانند. شبکه، وای فای و فیبر نوری برای مدیریت تمام ارتباطات داده بین وسایل نقلیه و خدمات انبار، روشنایی، خط کشی ترافیک، ایستگاه های ایمنی چرخ خودرو، و کارواش. Voltera با ایجاد زیرساخت های EV برای مشتریان خود می تواند امکانات و خدمات بیشتری را اضافه کند.

Voltera API را برای مدیران ناوگان فراهم می کند تا سیستم های مخابراتی خود را یکپارچه کنند تا بتوانند با انبارها ارتباط برقرار کنند. این سیستم در دسترس بودن شارژر، زمان‌های ،نی، برنامه‌های تعمیر و نگهداری و زمان‌های ملاقات را در یک داشبورد برای مشتریان ناوگان قرار می‌دهد.

کولبر به Charged Fleet گفت: «فلسفه ما این است که با آنچه مدیران ناوگان نیاز دارند یکپارچه شویم. ما به آنها اطلاعات می دهیم و به آنها کمک می کنیم تا بر اساس آن عمل کنند. ما در حال سطل تمام عملیات در محل در یک داشبورد برای مشتری هستیم.”

مشتریان ناوگان می‌توانند قرار ملاقات رزرو کنند، یا می‌توانند جزئیات را به اشتراک بگذارند و به زمان‌ها و مکان‌های صحیح برای سرویس دهی هدایت شوند، و همچنین خدمات منظمی را برای یک ناوگان راه‌اندازی کنند.

کولبر گفت که این انبارها بازرسی های منظم خودروهای برقی را نیز ارائه خواهند کرد، که خدمات دیگری به اندازه تعمیر و نگهداری است. این برای شرکا بسیار حیاتی است زیرا بیشتر پیشگیرانه است تا واکنشی. بسیاری از ،ابی‌های خودروهای الکتریکی شامل تمیز ، سنسورها و انجام بازرسی‌ها می‌شود.”

برنامه تکنسین EV Amerit اطمینان حاصل می کند که تکنسین ها تحت آموزش گسترده قرار گرفته اند و برای انجام تعمیر و نگهداری و تعمیرات لازم در جدیدترین وسایل نقلیه الکتریکی در طیف گسترده ای از OEM ها گواهینامه دریافت کرده اند. تکنسین های آموزش دیده ویژه برای خودروهای برقی ضروری هستند که ا،امات ایمنی، بازرسی و نگهداری متفاوتی نسبت به خودروهای سنتی دارند. اپراتورهای ناوگان زم، که چنین سرویسی به ،وان بخشی از تسهیلات شارژ بسته بندی می شود، می توانند افزایش زمان کار، ایمنی و قابلیت اطمینان را به دست آورند.

Voltera فقط شارژ را به کار نمی گیرد. ما در حال مدیریت عملیات از طرف مشتریان خود هستیم که شامل آوردن شرکای استراتژیک مانند Amerit برای به حدا،ر رساندن در دسترس بودن وسیله نقلیه است.»

دن ویلیامز، مدیر عامل شرکت Amerit Fleet Solutions، افزود: “ما با ارائه خدمات جامع مستقیماً به انبارهای شارژ آنها، تعمیر و نگهداری و پشتیب، از خودروهای ناوگان الکتریکی را ساده می کنیم. این امر بار و پیچیدگی نگهداری این خودروهای پیچیده را کاهش می دهد و حدا،ر زمان کار را تضمین می کند.”

Voltera به ،ب‌وکارها این امکان را می‌دهد تا به سرعت ناوگان خودروهای برقی را بدون سرمایه‌گذاری زمان و سرمایه اولیه روی شارژرهای EV، سخت‌افزار و زیرساخت‌های مرتبط، گسترش دهند. Voltera انتخاب سایت، ،ید سایت، تامین نیرو، طراحی و ساخت تاسیسات، استقرار سخت افزار و نرم افزار شارژ، عملیات و نگهداری را مدیریت می کند.

این شرکت تسهیلات شارژ خودروهای الکتریکی را به ،وان یک سرویس ارائه می‌کند و هزینه‌های سرمایه‌گذاری را به عهده می‌گیرد تا مشتریان بتوانند در عوض سرمایه خود را روی عملیات خود متمرکز کنند. Voltera در مسیر تامین بودجه ساخت و بهره برداری از میلیاردها دلار تسهیلات شارژ EV است که به انواع مختلفی از مشاغل، از جمله بخش های حمل و نقل، حمل و نقل منطقه ای، مسافت کوتاه، تحویل آ،ین مایل، تگرگ سواری، و حمل و نقل خودمختار خدمت می کنند.

(توجه داشته باشید: این گزارش خبری که اولین بار در تاریخ 10 ژانویه به Charged Fleet ارسال شد در 13 ژانویه به روز شد)

در ابتدا در ناوگان شارژ شدهمنبع: https://www.truckinginfo.com/10190140/voltera-amerit-fleet-team-up-for-ev-maintenance-service