شرکت Transporter یک متخصص حمل و نقل کانتینر محلی و خارج از جاده است که در...

شرکت Transporter یک متخصص حمل و نقل کانتینر محلی و خارج از جاده است که در هیوستون، دا،، و لاردو، تگزاس قرار دارد.


RoadOne IntermodaLogistics، یک شرکت خدمات بین وجهی، انبار و تدارکات تک منبع، با ،ید ارائه دهنده خدمات بین وجهی منطقه ای مستقر در تگزاس، The Transporter Inc، دامنه خود را در ج، غربی گسترش می دهد.

Transporter با حدود 150 راننده، راه‌حل‌های محلی و روی جاده، راه‌حل‌های درایاژ، ریفر، hazmat، باند، ون خشک و سرویس‌های تخت، خدمات دلالی داخلی، و محوطه‌های کانتینری امن در هیوستون و دا، را ارائه می‌دهد. این شرکت اکنون به ،وان Transporter IntermodaLogistics شناخته می شود که بخشی از RoadOne است.

راس کوک، رئیس جمهور، که در سال 1988 شرکت Transporter را تأسیس کرد، پس از بیش از 34 سال خدمت به حمل و نقل و ارائه دهندگان تدارکات، از این تجارت بازنشسته خواهد شد. دو پسر او، جف ایبل، معاون عملیات، و گرگ کوک، معاون فروش، به ،وان معاونان رئیس عملیات روزانه Transporter IntermodaLogistics و سهامداران RoadOne در شرکت باقی خواهند ماند.

کن کلاوی، رئیس و مدیر عامل شرکت RoadOne IntermodaLogistics در بی،ه‌ای گفت: «تیم Transporter یک بازی عالی برای RoadOne است. تمرکز آنها بر روابط قوی با مشتری 100٪ با اعتقادات شرکت و تعهد ما به صنعت مطابقت دارد. ج، غربی ایالات متحده یک بازار مهم است، به خصوص که شاهد افزایش حجم کانتینر در خلیج هستیم.

با این ،ید، RoadOne به گسترش خود در منطقه ج، غربی ایالات متحده ادامه می دهد، زیرا حمل و نقل دفاتر خود را در هیوستون، دا،، و لاردو، تگزاس به ارمغان می آورد. از نوامبر 2022، RoadOne همچنین اضافه شدن یک شعبه جدید هیوستون و انتقال به یک مرکز بارگیری 480000 فوت مربعی، واقع در راهروی اضافه وزن در پاسادنا در حدود 5 مایلی بندر را اعلام کرده است.

Ridgemont Equity Partners، یک شرکت سهام خصوصی در بازار متوسط، اخیراً در کنار بنیانگذاران RoadOne و Nonantum Capital Partners از افزایش سرمایه RoadOne خبر داد. این معامله برای RoadOne سرمایه قابل توجهی برای رشد برای حمایت از ،یدهای استراتژیک و سرمایه گذاری مستمر در فناوری و عملیات پلت فرم فراهم می کند.منبع: https://www.truckinginfo.com/10190459/roadone-acquires-the-transporter-inc