شورای کامیون‌های موتوری خصوصی کانادا (PMTC) در کنفرانس سالانه خود در آبشار نیاگارا، آنت، چهار راننده کامیون را به تالار مشاهیر خود برای رانندگان حرفه‌ای معرفی کرد و دریافت‌کننده جایزه بهترین توزیع‌کننده سال یادبود ریک آستین را معرفی کرد.

جایزه یادبود ریک آستین در سال 2018 برای گرامیداشت یاد و خاطره اعزام کننده ناوگان CPC که در سال 2017 به طور ناگه، درگذشت، تأسیس شد. امسال کری اسکارسلی از جان دیر کانادا به ،وان دریافت کننده معرفی شد.

اسکارسلی سال‌ها تجربه در صنعت حمل‌ونقل دارد، خدمات مشتری و دفترداری را شروع کرده، تا نقش‌های دلال گمرک و بعداً هماهنگ‌کننده ایمنی پیشرفت کرده است، تا اینکه شش سال پیش به ،وان دیسپچر به جان دیر ملحق شد، زم، که او استخدام شد. نقش آستین را پس از درگذشت او پر کنید.

این شرکت در یک بی،ه خبری گفت: “وقتی کری شروع به کار کرد، به سرعت متوجه شد که همه رانندگان چه ،، هستند، نقاط مش،ی پیدا کرد و در عرض چند ماه یک هم تیمی تمام عیار شد.” کری همیشه در دسترس کارکنان دفتر و رانندگان است و اطمینان حاصل می کند که او برای پشتیب، در دسترس است، چه صبح زود باشد و چه اوا، شب. او همیشه برای گوش دادن وقت می‌گذارد و در مدرن‌سازی فرآیندهای ما، حذف کاغذبازی‌های غیرضروری برای رانندگان (و) دفتر حمل‌ونقل مؤثر بوده است.»

پذیرفته شدگان تالار مشاهیر

PMTC همچنین سایر متخصصان صنعت را در طول کنفرانس سالانه خود به رسمیت شناخت و دیو لالاند، باب ،تنر، مایکل لیمبورگ و جان رابینسون را به تالار مشاهیر خود برای رانندگان حرفه‌ای معرفی کرد. این شامل رانندگان شرکت های عضو PMTC برای «عملکرد برتر در جاده» در مدت زمان طول، است.

در مجموع، مشمولان امسال 158 سال و بیش از 15.7 میلیون کیلومتر رانندگی بدون تصادف دارند.

مهارت های این چهار راننده کامیون حرفه ای برای همه ،، که با آنها روبرو می شوند مشهود است. مایک میلیان، رئیس PMTC گفت: (آنها) به ویژه توسط صنعت و کارفرمایانشان ارزش قائل هستند. این متخصصان سوابق رانندگی ایمن را با در نظر گرفتن همه شرایط نامطلوبی که هر روز با آن مواجه می‌شوند، فراتر از شگفت‌انگیز است. فقط تعداد معدودی می توانند با رانندگان تالار مشاهیر برابری کنند.”

چهار راننده با جوایز روی صحنه ایستاده اند و به تالار مشاهیر رانندگان حرفه ای راه یافته اند.
لالاند، ،تنر، لیمبورگ و رابینسون به تالار مشاهیر رانندگان حرفه‌ای PMTC معرفی شدند (ع،: PMTC)

جان رابینسون حرفه رانندگی خود را با Gray Ridge Egg Farms در سال 1978 آغاز کرد و 46 سال را به این شرکت اختصاص داده است. او در طول مدت تصدی خود رانندگان جدید بی‌شماری را آموزش داده و از طریق تماس‌های صبح زود پشتیب، ارائه کرده است.

زم، که گری ریج در سراسر انتاریو گسترش یافت، جان در شمال در سادبری و سالت سنت ماری راه اندازی کرد و با مدیران فروشگاه همکاری کرد. جان با بسیاری از صاحبان فروشگاه‌ها و کشاورزان تخم‌مرغی که در طول سال‌ها با آنها کار کرده است، رابطه برقرار کرده است.»

دیو لالاند، راننده هیب، برای حمل و نقل ببرهای غول پیکر، نیز شناخته شده است. او حرفه رانندگی خود را با تحویل قطعات خودرو در اتاوا به مدت پنج سال قبل از پیوستن به Giant Tiger در سال 1989 آغاز کرد. تعهد او به خدمات و ایمنی در 35 سال و بیش از 4.9 میلیون کیلومتر رانندگی بدون تصادف ثابت شده است. در این نسخه آمده است که لالاند همچنین به طور فعال در رویدادهای اجتماعی با شرکت درگیر است و فداکاری خود را فراتر از مسئولیت های حرفه ای نشان می دهد.

در همین حال، مایکل لیمبورگ به مدت 22 سال راننده حرفه ای Darling International Ca،a بوده است. او به ،وان یک مک،ک دارای مجوز، اغلب در تعمیرات گاراژ صبح زود به رانندگان جوان کمک می کند. او همچنین در صورت نیاز رانندگان جدید و با تجربه را در شرکت آموزش می دهد.

باب ،تنر نیز بیش از 20 سال برای شرکت خود رانندگی کرده است. او در سال 2001 از موقعیت فروش در نانوایی وستون به شغل رانندگی در Home Hardware تغییر مکان داد. سابقه ایمنی او شامل بیش از 38 سال و 4 میلیون کیلومتر رانندگی بدون تصادف است.منبع: https://www.trucknews.com/human-resources/pmtc-names-sc،lli-its-dispatcher-of-the-year-introduces-new-drivers-to-hall-of-fame/1003186413/