نرم افزار Fleet Enable با راه اندازی بهار امسال، به حامل های موتور اجازه می دهد تا تمام...

نرم افزار Fleet Enable که در بهار امسال راه اندازی شد، به حامل های موتور اجازه می دهد تا تمام جنبه های تحویل محموله هوایی را خودکار کنند.


خالق فناوری لجستیک Fleet Enable از گسترش به بازار محموله هوایی خبر داد. این شرکت نرم‌افزاری اعلام کرد که پلتفرم اتوماسیون آن برای حامل‌های مایل نهایی است که محموله‌های وارد شده از طریق هوایی را تحویل می‌دهند. Fleet Enable اعلام کرد که در بهار امسال با نرم افزار همنام خود وارد بازار خواهد شد.

به گفته Fleet Enable، فناوری آن به حامل های موتور اجازه می دهد تا تمام جنبه های تحویل محموله هوایی را خودکار کنند. همه چیز از گرفتن سفارش و برنامه ریزی مسیر گرفته تا صورتحساب و پرداخت راننده می تواند ساده شود. Fleet Enable در حال حاضر توسط حامل های مایل نهایی که محموله های زمینی را تحویل می دهند، استفاده می شود.

کریشنا واتیپالی، مدیرعامل Fleet Enable در بی،ه‌ای گفت: «ما تشخیص داده‌ایم که در بازار محموله هوایی نیاز به یک راه‌حل نرم‌افزاری خودکار مدرن آ،ین مایل وجود دارد که کارآمد و مقرون‌به‌صرفه باشد». طی 12 ماه گذشته، ما در حال توسعه ویژگی‌ها و عملکردهایی بوده‌ایم که مختص تجارت بار هوایی است.

Fleet Enable گفت که فناوری آن می تواند مشکلاتی را که برای حمل کنندگان بار هوایی در مایل نهایی حمل می کند مانند ردیابی و دید محموله، برنامه ریزی ظرفیت کامیون و مسیریابی حمل و نقل دستی حل کند.

نحوه عملکرد نرم افزار اتوماسیون:

  • یک هیئت اعزام بازیابی وجود دارد که زودترین زمان تحویل محموله های وارد شده به فرودگاه ها را پیش بینی می کند.
  • یک الگوریتم مدیریت ظرفیت، وزن و ابعاد فضای کف بار و کامیون را هنگام تحویل خودکار تعیین می کند.
  • توقف‌های بارگیری مکرر برای جا دادن مسیرهای استاندارد روزانه ایجاد می‌شوند.
  • این ابزار توانایی مدیریت مسیرهای خطی را ایجاد می کند.

Fleet Enableپلتفرم آ،ین مایل در دسترس شرکت‌های حمل‌ونقل هوایی است که رانندگان یا پیمانکاران مستقل خود را از طریق اینترنت استخدام می‌کنند، با یک برنامه تلفن همراه برای رانندگ، که محموله‌ها را به صاحبان محموله تحویل می‌دهند.منبع: https://www.truckinginfo.com/10190661/fleet-enable-expands-into-air-cargo-market