از آنجایی که TruckingOffice معمولاً با اپراتورهای مالک راه دور سروکار دارد، ما هرگز در مورد نیاز به ELD برای مشاغل محلی صحبت نکرده ایم. ا،ر شرکت هایی که تحویل کامیون را به ،وان بخشی از مدل ،ب و کار خود دارند، فکر نمی کنند که نیازی به دریافت کامیون داشته باشند ELD. اما شاید آنها انجام دهند.

آیا مشاغل محلی به ELD نیاز دارند؟

قو،ن بر،ب های IFTA “خارج از حالت” را بیان می کند – بنابراین اگر هرگز ایالت خود را ، نکردید، به بر،ب IFTA نیاز ندارید. بسیاری از مردم تصور می کنند که همین موضوع در مورد ELD برای کامیونی که هرگز ایالت را ، نمی کند صادق است.

این درست نیست.

  • اگر یک راننده مسافت کوتاه از کارت های زم، استفاده می کند، نیازی به استفاده از ELD ندارد.
  • اگر راننده وسیله نقلیه در حال رانندگی را تحویل می‌دهد، به ELD نیازی ندارد.
  • زم، که راننده فقط از یک رکورد ساعت کمتر از 8 روز در یک ماه 30 روزه استفاده می کند، نیازی به ELD نخواهد داشت.

اگر راننده ای در یک روز بیش از 150 مایل در همان حالت رانندگی کند، tهی به ELD نیاز دارم برای مشاغل محلی برای مثال، یک راننده کامیون برای یک شرکت داخلی در یک روز از کلیولند به سینسیناتی می‌رود و برمی‌گردد، ی،ی بیش از 150 مایل، بنابراین یک ELD لازم است.

ELD برای مشاغل محلی

،ب و کارهای محلی ممکن است به ELD فکر نکنند. این در ایالت است!

یا فکر می کنند که فقط کمی فراتر از خط ،ت است. چیز مهمی نیست، درست است؟

سپس، هنگامی که آنها باید یک ELD را در نظر بگیرند، اغلب محصولات رده بالا را در جلوی صفحه جستجوی Google می بینند. آیا آنها به ELD های گران قیمت نیاز دارند؟

نه، این کار را نمی کنند. آنها به یک ELD اولیه نیاز دارند که اصول اولیه را فراهم کند، نه زنگ ها و سوت های گران قیمتی که رانندگان کامیون های مسافت طول، به آن نیاز دارند. به همین سادگی است. آن را ساده نگه دارید.

TruckingOffice ELD

نصب آسان.

ساده برای استفاده.

این تمام چیزی است که یک ،ب و کار محلی از ELD خود نیاز دارد.

به همین دلیل است که مشاغل محلی به TruckingOffice ELD نیاز دارند. در حالی که این سیستم برای کامیون داران مسافت طول، طراحی شده است، اما به ،وان ELD برای مشاغل محلی نیز کار می کند. TruckingOffice ELD با نرم افزار مدیریت حمل و نقل TruckingOffice PRO ادغام می شود، ELD همچنین یک محصول مستقل است.

بنابراین اگر یک ،ب و کار محلی هستید و به ELD نیاز دارید، ما را بررسی کنید!منبع: https://www.truckingoffice.com/blog/eld-for-local-businesses/