آ گزارش تحقیق از Skyquest، یک سازمان اطلاعاتی بازار جه،، مدیریت نوآوری و تجاری سازی، انتظار دارد که بازار سردخانه ایالات متحده از 43.2 میلیارد دلار در سال 2023 به 118.8 میلیارد دلار تا سال 2031 رشد کند. طبق خلاصه گزارش، نرخ رشد سالانه ،یبی در طول دوره پیش بینی شده است. 13.5 درصد بازار انبار سرد ایالات متحده شاهد چندین روند حیاتی است که باعث رشد آن می شود، از جمله پذیرش فزاینده اتوماسیون و فناوری و محبوبیت روزافزون تجارت الکترونیک، که منجر به تقاضا برای زمان تحویل سریعتر می شود.
با داده های DAT iQ واضح ترین و دقیق ترین نمای بازار بار کامیون را دریافت کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=videoseries

با DAT iQ Live هماهنگ شوید، زنده در یوتیوب یا لینکدین، ساعت 10 صبح به وقت شرقی هر سه شنبه.

بخش منجمد برای نقاط تنظیم دما در محدوده -10 تا -20 درجه فارنهایت، موقعیتی عالی در بازار سردخانه ایالات متحده دارد و بیش از 81٪ از سهم بازار را به خود اختصاص داده است. این یک بینش بسیار مهم برای متخصصان صنعت است، که به دلیل پشتیب، از پخت و پز در مایکروویو و سهولت تکنیک های بسته بندی، ترجیح قوی مصرف کنندگان برای غذاهای آماده برای طبخ منجمد را برجسته می کند. بخش سرد نیز برای رشد قابل توجهی در سال های آینده آماده است و فرصت های بیشتری را برای گسترش بازار ارائه می دهد.

بازار سردخانه ایالات متحده متنوع است و هر منطقه ویژگی ها و محرک های بازار منحصر به فردی را ارائه می دهد. کالیفرنیا با جمعیت زیاد و تقاضای زیاد برای تاسیسات سردخانه ای، به ،وان یک بازیگر غالب برجسته است. با این حال، این رشد سریع در کارولینای شمالی و کارولینای ج،ی است که به ویژه قابل توجه است. انتظار می‌رود این مناطق از سال 2022 تا 2030 شاهد نرخ‌های رشد سالانه مرکب (CAGR) بیش از 15.2% و 14.7% باشند. ذینفعان با اعتماد به پتانسیل بازار.

ناظر بازار

همه نرخ‌های ذکر شده در زیر، هزینه‌های اضافی سوخت را در نظر نمی‌گیرند و حجم بار به بارهای جابجا شده اشاره دارد، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد.

سال گذشته در این زمان، و، کشاورزی آمریکا کمبود کامیون در نوگالس برای بارهای محصولات مکزیکی و در فلوریدا با شروع فصل هندوانه گزارش کرد. امسال، همه 17 منطقه در حال رشد، عرضه کافی تج،ات رادیو را گزارش ،د، زیرا حجم تولید ملی در سال گذشته 4 درصد عقب بود. برخلاف سال گذشته که واردات مکزیکی در ج، تگزاس مازاد ظرفیت جزئی را گزارش کرد، ظرفیت هفته گذشته کاهش بیشتری یافت و مازاد خالص کامیون‌ها را گزارش کرد.

فصل تولید مکزیک با حجمی حدود 6 درصد کمتر از سال گذشته به نظر می رسد که اوج تولید در اوایل امسال رسیده است. بیشتر واردات از مکزیک در فار، تگزاس، در بازار مک آلن وارد ایالات متحده می شود، جایی که حجم آن در هفته گذشته اندکی افزایش یافت، اما نرخ حمل و نقل خطی با کاهش 15 درصدی وزنی به 2.43 دلار در هر مایل رسید. کالیفرنیا در هفته گذشته 36 درصد از محموله های کامیون را تولید کرد، در حالی که سال گذشته 9 درصد پس از آن در پایان ماه مه، ایالت 40 درصد از بارها را به خود اختصاص داد. فلوریدا 22 درصد از حجم تولید هفته گذشته را به خود اختصاص داد و در مقایسه با 14 درصد حجم محموله سال گذشته در پایان ماه می، فلوریدا فصل بسیار خوبی را سپری می کند.

نسبت بار به کامیون

با شروع به ارسال حجم قابل توجهی از فصل تولید در منتهی به روز استقلال، حجم پست بار در هفته گذشته 3 درصد افزایش یافت اما نسبت به سال گذشته 9 درصد کاهش یافت. پست‌های تج،ات حامل در هفته گذشته 4 درصد بالاتر بود و در نتیجه نسبت بار به کامیون به 6.06 کاهش یافت.

نرخ های نقطه ای

میانگین ملی نرخ حمل‌ونقل خطی کشتی‌ر، هفته گذشته با کمی بیش از 1.97 دلار در هر مایل به پایان رسید که کمتر از یک پنی در هر مایل افزایش داشت. در این سطح، نرخ‌های حمل‌ونقل خطی 0.12 دلار به ازای هر مایل کمتر از 7 درصد حجم بارهای جابجا شده بیشتر از هفته 23 سال گذشته است.

گزارش های هفتگی

منبع: https://www.dat.com/blog/،-report-the-u-s-cold-storage-market-is-expected-to-grow-at-a-double-di،-clip-through-2031