چگونه یک راننده تازه کار را در زندگی یک کامیون دار راه اندازی کنیم


زندگی یک کامیون دار می تواند هیجان انگیز و رضایت بخش به نظر برسد، و همینطور است. با این حال، آن نیز چالش برانگیز است. راستش را بخواهید، مانند هر شغلی، تجربیات رضایت‌بخشی در کنار تجربه‌های ناامیدکننده و دشوار وجود دارد. در واقع، به ،وان یک راننده کامیون، ممکن است تمام این احساسات را پشت سر هم تجربه کنید.

چه یک راننده OTR باشید که هفته ها را برای طی ، مسافت های طول، سپری می کند یا ،ی که تحویل روزانه را انجام می دهد، هر روز چیز متفاوتی به همراه دارد. روز دوشنبه، ممکن است با خشم گیر افتادن در ترافیک سنگین روبرو شوید، اما چند روز بعد، ممکن است در امتداد بزرگراه ایالتی خالی بچرخید.

اگر تازه کار هستید دنیای حمل و نقل، این می تواند کاملاً یک تنظیم باشد. این نکات به شما کمک می کند تا در نوسان چیزها قرار بگیرید.

شروع با شروع خوب

کلید یک روز خوب خوردن یک صبحانه سالم است و این نیاز به کمی تدبیر از سوی شما دارد. آیا چیزی سبک می خواهید که بتو،د خودتان بسته بندی کنید، مانند ماست و موسلی؟ یا قرار است در رستور، نزدیک به جایی که پارک کرده اید یک وعده بیکن و تخم مرغ میل کنید؟

اگر دوست دارید صبح دوش بگیرید، این کار را در جایی که برای شب توقف می کنید انجام دهید. برخی از رانندگان ترجیح می دهند رانندگی را با دوش به پایان برسانند در حالی که برخی دیگر می خواهند سرحال و آماده برای مواجهه با روز باشند.

قبل از حرکت هر روز، باید یک بازرسی قبل از سفر از کامیون خود انجام دهید. مطمئن شوید که زمان زیادی برای این کار دارید، زیرا ممکن است لازم باشد به مسائلی بپردازید که می تواند در برنامه شما نقش داشته باشد. وقتی بازرسی از لیست شما علامت زده شد، می تو،د با خیال راحت پشت فرمان بنشین.

ایجاد یک روال روزانه

مهمترین چیز برای یک راننده تازه کار وارد شدن به یک شیار است، با فعالیت های خاصی که در ساعات خاصی از روز اتفاق می افتد تا نظم و روال عادی به آنها بدهد. بعدازظهرهای شما اغلب باید با گوش اجرا شود، زیرا وظایف مختلفی وجود دارد که ممکن است انجام شود.

رها ، و قلاب ، یکی از این موارد است که در آن یک تری، کامل تحویل می‌گیرید و یک تری، خالی را برمی‌دارید تا به جای دیگری ببرید. ممکن است لازم باشد بارگیری را در یک بارانداز دریافت کنید و منتظر بم،د تا اطلاعات بار بعدی خود را دریافت کنید.

رانندگان جدید باید مراقب استراحت خود باشند. در ایالات متحده، مقررات و، حمل و نقل ایالات متحده (DOT). تصریح می کند که رانندگان مسافت طول، باید یک نفر را سوار کننداستراحت 30 دقیقه ای تا ساعت هشتم. هنگام استراحت، مهم است که از وسیله نقلیه خود خارج شوید. پیاده روی کنید، حرکات کششی انجام دهید و چیزی سالم برای خوردن بگیرید که باتری های شما را شارژ نگه دارد.

راننده کامیون روی جاده متمرکز شد.

برنامه ریزی و پارکینگ

رانندگان تازه کار به سرعت متوجه خواهند شد که برنامه ریزی از قبل یکی از مهم ترین کارهایی است که یک کامیون دار انجام می دهد. این امر مخصوصاً در مورد کارهایی که باید در شب انجام دهید صادق است. برای مک، که عصر را در آن می گذر،د، برنامه ریزی کنید، خواه در یک ایستگاه کامیون باشد یا در یک مکان استراحت امن با نور خوب.

تجربه در جاده‌ها به تازه‌کارها کمک می‌کند تا مکان‌های توقف خوبی پیدا کنند، اما همه عصرها در برخی موارد مش، هستند.

تمام تلاش خود را بکنید که تا شب پارک شوید. شما باید یک را انجام دهید بازرسی پس از سفر از کابین و تری، مطمئن شوید که همه چیز پس از گذراندن روز در جاده امن و ایمن است. سپس ،ت به انجام وظایف اداری و گردش کار می رسد. اینها در ابتدا ممکن است وقت گیر باشند، اما بخش مهمی از روز کاری شما هستند و هرگز نباید نادیده گرفته شوند.

وقتی همه این کارها انجام شد، می تو،د برای شب آشپزی کنید و استراحت کنید.

پرورش عادات غذایی و خوابیدن

یک راه عالی برای کاهش هزینه ها این است که غذای خود را حمل کنید و آن را در کابین خود یا در امکاناتی که در یک ایستگاه استراحت ارائه می شود بپزید. با انجام این کار، می تو،د رژیم غذایی خود را کنترل کنید و به گزینه های سالم تری پایبند باشید که منجر به اضافه وزن نمی شود.

خوردن بیرون از خانه برای هر وعده غذایی نیز به کیف پول شما آسیب وارد می کند، بنابراین تازه وارد، که به دنبال شروعی هستند باید با یک برنامه غذایی خوب شروع کنند. همچنین باید مطمئن شوید که هیدراته می شوید و به جای نوشیدنی های انرژی زا یا کافئین با قند بالا، قند طبیعی خود را با آب میوه افزایش دهید. این باعث می‌شود که وقتی کافئین از بین می‌رود، از تصادف جلوگیری می‌کند.

همیشه مطمئن باشید استراحت شبانه خوبی داشته باشید; هر طور که بتو،د خواه این کار شامل خاموش ، تمام وسایل الکترونیکی قبل از خواب، خواندن، یا تماس با سرپرست باشد، سعی کنید عادتی ایجاد کنید که ال،ای خواب خوب را تقویت کند.

اجتناب از دام

جاده گاهی اوقات استرس زا است، و ممکن است وسوسه بزرگی برای تکیه بر مک،سم‌های مق، ناسالم مانند داروهای غیر ضروری، الکل و گوشه‌گیری وجود داشته باشد.

مطالعات اخیر پیشنهاد کنید که بین 13 تا 30 درصد از رانندگان مسافت طول، احساس افسردگی و اضطراب شدید دارند.. با ایجاد عادات سالم از همان ابتدا، این اثرات را کاهش دهید. تماس با دوستان و خانواده، غذای خوب، خواب کافی و ورزش باید از اولویت‌های شما باشد.

اگر هستید باید آگاه باشید احساس اثرات افسردگی و قبل از تبدیل شدن به یک مسئله به موقع به آنها رسیدگی کنید.

قرار دادن قدرت در دستان شما

شاید کارآمدترین راه برای ورود آسان به آن باشد سبک زندگی یک راننده کامیون این است که به یاد داشته باشید که این به شما بستگی دارد که از آن نهایت استفاده را ببرید. شما باید در جاده متمرکز و هوشیار بم،د، و باید سبک زندگی خود را برای این کار تطبیق دهید.

میانگین مسافت پیموده شده یک کامیون دار می تواند بین 350 تا 450 مایل در روز باشد، اما مسافت بیش از 500 مایل غیر معمول نیست. این بدان م،است که شما بخش زیادی از هر روز را می نشینید و باید یاد بگیرید که با تأثیرات آن بر بدن و ذهن خود مبارزه کنید.

بهترین گزینه این است که برنامه‌ای تنظیم کنید که با برنامه مسیر شما مطابقت داشته باشد و تمام تلاش خود را برای تطبیق هرچه سریع‌تر با یک روال انجام دهید. این به شما انگیزه می‌دهد تا سفرها را با خیال راحت انجام دهید و مشتاقانه منتظر مسیر بعدی خود باشید.

اگر می‌خواهید درباره بهترین روش‌ها در مورد ایمنی راننده کامیون و ناوگان کامیون همراه با BigRoad و Fleet Complete اطلاعات بیشتری ،ب کنید، ما را بررسی کنید. کتاب الکترونیکی رایگان در زیر.

اکنون کتاب الکترونیکی را دانلود کنید!
منبع: https://blog.bigroad.com/blog/،w-to-kicks،-a-newbie-driver-in-the-life-of-a-trucker