به طور معمول، ما روی روند حمل و نقل (مانند فصل تولید) و سیستم های DAT که می توانند به شما در مدیریت آن روندها کمک کنند. پیشاپیش با عرض پوزش، این مقاله قرار است بر روی مسائل فنی تمرکز کند.

بهره برداری از یک کارگزاری حمل و نقل، 3PL یا 4PL چیزی بیش از نوع حمل و نقل، قیمت گذاری، و روابط حامل شما نیست. در حالی که برای ،ب و کار شما حیاتی است، چگونه شما آن کارها را انجام می دهید و مدت زمان انجام آن کارها به همان اندازه مهم هستند.

فناوری هایی مانند TMS و سیستم های داخلی خود را وارد کنید. این سیستم ها فقط به اندازه داده هایی هستند که به آنها تغذیه می شود. DAT را وارد کنید.

پلتفرم ها و محصولات DAT راه حل های SaaS مبتنی بر ابر هستند. این بدان م،ی است که آنها به طور مداوم با داده های جدید به روز می شوند. این همچنین به این م،ی است که شما مجبور نیستید از UI (رابط کاربری) ما برای دسترسی به آن داده ها یا ارسال داده های خود استفاده کنید. این داده ها را می توان در زمان واقعی از طریق API های موجود ما برداشت یا ارسال کرد.

اگر با API ها آشنا نیستید، آنها را به ،وان یک تماس تلفنی در نظر بگیرید. زم، که به چیزی (یا بخشی از داده) نیاز دارم، با شما تماس می‌گیرم، شما به صورت بلادرنگ پاسخ می‌دهید و آن قطعه داده را برمی‌گرد،د. اگر بخواهید یک بار پست کنید یا بخشی از داده را ارسال کنید (مانند مشارکت) چه؟ می‌تو،د با DAT تماس بگیرید تا داده‌ها را برای ما ارسال کنید. تفاوت‌های ظریفی در نوع تماس تلفنی وجود دارد (SOAP در مقابل APIهای مبتنی بر استراحت)، اما تا حد زیادی ماهیت APIها همین است.

چگونه API ها با TMS شما کار می کنند؟ اگر یک TMS بومی دارید، احتمالاً تیمی از توسعه دهندگان، چه داخلی و چه قراردادی، دارید که این ادغام ها را ایجاد می کنند. ما خوشحالیم که با شما (یا تیم شما) همکاری می کنیم تا بفهمیم کدام API بهترین کار را دارد و به هر سؤالی که ممکن است داشته باشید پاسخ دهیم.

اگر در حال ،ید یک TMS هستید (مکلئود، آل،، ریونوا یا TMS کارگزار خود DAT)، این ادغام ها توسط آن ارائه دهندگان TMS ساخته شده اند. ما با انواع ارائه دهندگان TMS شریک هستیم و لیستی از ادغام های موجود را داریم.

در شرایط واقعی، بسیاری از کارگزاری‌ها نرخ‌های تاریخی ما را به TMS خود می‌کشند تا به تیم خود در زمین کمک کنند تا در زمان واقعی قیمت‌گذاری تصمیم‌گیری کنند، ممکن است نسبت‌های بار به کامیون را برای دریافت احساس تنگی یا سستی بازار در نظر بگیرند. یک تراکنش، آنها می‌توانند داده‌هایی را برای ما ارسال کنند تا بارگذاری در DAT One ارسال شود، یا حامل‌هایی را که در TMS اولویت‌بندی شده‌اند به شبکه خصوصی DAT اضافه کنند.

اگر یک نقطه داده تنها نمی خواهید بلکه تعداد زیادی نقطه داده می خواهید چه؟ برای مثال، اگر بخواهید به‌جای تنها یک نرخ تاریخی در یک مسیر معین، نرخ‌های تاریخی یک سال را بخواهید؟ ممکن است برای الگوریتم قیمت گذاری داخلی یا معیارهای تاریخی به این نیاز داشته باشید. ما آن را از طریق ادغام با Snowflake یا سایر روش های تحویل فایل که با TMS ها و سایر ارائه دهندگان ادغام می شوند، ارائه می دهیم.

ما در بازار سختی هستیم. داشتن تیمی کارآمد و سازنده یکی از کلیدهای بقا و به حدا،ر رساندن حاشیه سود است. یکی از راه‌های انجام این کار، تغذیه اطلاعات به TMS، ایجاد کلیک‌های کمتر برای تیم شما، و به حداقل رساندن زمان صرف تلاش برای است،اج اطلاعات از سیستم‌های متفاوت (و در عوض داشتن همه آن‌ها در یک سیستم) است.

برای هر سوالی با نماینده موفقیت مشتری یا مدیر حساب خود تماس بگیرید یا در مورد نحوه ادغام DAT با سیستم های شما صحبت کنید.

منبع: https://www.dat.com/blog/why-you-need-to-think-about-your-dat-integrations-right-now