Peterbilt اخیراً تحویل 1000 را جشن گرفتهفتم مدل 589 به Mike Lowrie Trucking مستقر در دی،ون، کالیفرنیا. بر اساس یک خبر، سازنده کامیون بیش از 5000 سفارش برای 589 دریافت کرده است.

من به ،وان دریافت کننده مفت، هزارمین مدل 589 پتربیلت، میراثی را که خانواده ام با پیتربیلت به اشتراک گذاشته اند، یادآوری می کنم. از آغاز فروتنانه در سال 1947 با اولین پتربیلت استفاده شده توسط پدرم، تا زم، که ما پیتربیلت جدید خود را با هم در سال 1978 ،یداری کردیم، تا اکنون که نزدیک به 250 کامیون Peterbilt کار می کند، آنها چیزی بیش از یک تولید کننده کامیون بوده اند. آنها در موفقیت ما شریک بوده اند.

جیک مونترو، دستیار مدیر کل فروش و بازاریابی Peterbilt گفت: «مدل 589 میراث برند Peterbilt را نشان می‌دهد و به گونه‌ای طراحی شده است که با سبک جسورانه، ساخت برتر و فن‌آوری‌های پیشرفته، بی،ه‌ای را ارائه دهد.

مردی با کامیون پیتربیلت
(ع،: Peterbilt)

ویژگی های بیرونی مدل 589 شامل پاک کننده های هوای 15 اینچی جسورانه، پشته های اگزوز با قطر 7 اینچ و محافظ اگزوز و بسته روشنایی بیرونی Peterbilt شامل چراغ های LED در روز است.

محیط دعوت کننده راننده

در داخل، امکانات رفاهی موجود مانند کنترل آب و هوای خودکار، فضای ذخیره سازی و جا لیو، بزرگتر، محیطی جذاب برای راننده ایجاد می کند. استایل 589 با فناوری‌هایی از جمله کلاچ هیدرولیک به کمک هوا در گیرب،‌های دستی و فن‌آوری‌های کاهش برخورد و راننده برای ایمنی بهتر پشتیب، می‌شود.

این خودرو به‌،وان یک کابین روزانه و گزینه‌های متعدد خواب‌آور از جمله سقف کم ارتفاع 44 اینچی، سقف 58 اینچی UltraLow، سقف پایین و بلند، سقف 72 اینچی پایین و بلند و سقف بلند 80 اینچی در دسترس است.

همچنین بسته افسانه‌ای با لوگوی اسکریپت قدیمی Peterbilt در سال 1939 و نیزه‌هایی که روی کاپوت را تزئین می‌کنند، همراه با کار درخشان روی گلگیرهای صیقلی و راکرهای روشن موجود است. صندلی‌های غنی از دانه‌های چرمی با لوگوی قدیمی در پشت سری و دوخت منحصربه‌فرد حس لو،ی را به داخل کابین اضافه می‌کنند.منبع: https://www.trucknews.com/equipment/peterbilt-delivers-1000th-model-589/1003186407/