کامیون‌های ولوو آمریکای شمالی (VTNA) در حال حاضر نشانه‌هایی از پیش‌،ید، به‌ویژه در میان ناوگان خصوصی، به‌،وان استانداردهای پرهزینه آلایندگی EPA27 دیده می‌شود که حدود 20000 دلار به هزینه ماشین بافندگی کامیون ک، 8 اضافه می‌کند.

اما Magnus Koeck، معاون استراتژی، بازاریابی و مدیریت برند VTNA در جریان به‌روزرس، بازار در مرکز مشتریان این شرکت در 20 ژوئن، گفت: اما بازار کامیون امسال کمی عقب‌تر از انتظارات است.

مگنوس کوک
Magnus Koeck به روز رس، بازار در مرکز مشتریان ولوو در ویرجینیا ارائه می دهد. (ع،: کریستینا شچدرینا)

ولوو پیش‌بینی کرده بود که سفارش‌های کلی ک، 8 کانادا/ایالات متحده به 270000 دستگاه برسد، اما کمی پایین‌تر از حد انتظار است و احتمالاً در حدود 260s خواهد بود.

کوک پیش‌بینی کرد: «سپس، از آنجا بالاتر»، و افزود که نتایج انتخابات ایالات متحده ممکن است بر فعالیت سفارشات در اوا، سال تأثیر بگذارد. “بازار باز خواهد گشت، در این مورد اشتباه نکنید.”

سهم ولوو از بازار امسال 13.7 درصد در کانادا است که بالاتر از سهم بازار مجموع 10.8 درصد کانادا و ایالات متحده است. این نشان دهنده رشد در کانادا و آمریکای شمالی است و این شرکت هنوز تحویل VNL کاملاً جدیدی را که در اوایل سال جاری معرفی کرد آغاز نکرده است. تحویل این کامیون ها در سه ماهه چهارم آغاز خواهد شد و ولوو در حال حاضر میزبان حدود 1800 فروشنده، نماینده فروش و مشتری در مرکز مشتریان خود است تا کامیون جدید را به نمایش بگذارد.

Koeck گفت: “زمان بندی برای VNL جدید عالی است.” هنگامی که بازار بازگردد، ما با این مدل‌های جدید در حال تولید کامل خواهیم بود.»

ولوو 400 میلیون دلار در کارخانه New River Valley خود سرمایه‌گذاری کرده است و اعلام کرده است که قصد دارد کارخانه دوم را در مکزیک – که در سال 2026 عملیاتی می‌شود – اضافه کند تا بتواند تقاضای سنگینی برای خودروی جدید را برآورده کند.

Koeck احساس می کند که بازار حمل و نقل به پایین ترین سطح خود رسیده است و ناوگان های اجاره ای در سه ماهه دوم سال جاری به بدترین عملکرد خود در یک دهه اخیر دست یافته اند.

کوک گفت: «خوب این است که برمی گردد. او پیش‌بینی می‌کند که در سال 2026، با افزایش سفارش‌ها تا سال 2025، «اثر پیش‌،ید گسترده» پیش‌بینی شود، و به ناوگان هشدار می‌دهد که اگر می‌خواهند در دسترس بودن را قبل از سال 2027 تضمین کنند، زودتر سفارش‌ها را دریافت کنند.

او هشدار داد: “اگر در پایان سال 2025 از خواب بیدار می شوید و فکر می کنید که وسایل نقلیه آماده حرکت در فوریه 2026 خواهید داشت، آن را فراموش کنید.”

ولوو در بازار نوظهور حمل و نقل الکترونیکی نیز موفق بوده و 43.8 درصد از سهم بازار کامیون های برقی ک، 8 را در اختیار دارد. با این حال، کوک اذعان کرد که کل بازار هنوز تنها 1400 خودرو را نشان می دهد.

اما همچنان به گسترش شبکه نمایندگی‌های دارای گواهینامه خودروهای برقی خود ادامه می‌دهد که در حال حاضر مجموعاً 62 نفر در ایالات متحده و کانادا هستند و نمایندگی‌هایی در BC، م،توبا، انتاریو و کبک این فرآیند را طی کرده‌اند.

همچنین در زمینه تحرک الکترونیکی، ولوو دارایی‌های تولید باتری Proterra در ایالات متحده را تضمین کرد.منبع: https://www.trucknews.com/business-management/volvo-already-sees-signs-of-pre-buy-activity-as-truck-market-poised-to-strengthen/1003186422/