این هفته داغ بود خیلی گرم. دمای بی سابقه در سراسر ایالات متحده باعث شده است که همه ما برای خنک ، خود به دنبال تهویه مطبوع و است، باشیم. آژانس ها آب و هوا را دنبال می کنند تا بدانند چگونه منابع خود را مدیریت کنند. کامیون داران هوشمند همین کار را با Trucker Stats™ انجام می دهند تا یاد بگیرند که چگونه منابع تجاری خود را مدیریت کنند. بنابراین مهم ترین آمار کامیون داران شما چیست؟

آمار کامیونداران: درآمد هر کامیون

اگر بیش از یک کامیون دارید، یکی از آمارهای مهم کامیون داران که به آن نیاز دارید، درآمد هر کامیون است. بیشتر اوقات، درآمد در سطح عالی پیگیری می شود. این شرکت در یک بازه زم، مشخص چقدر درآمد داشته است؟ زم، که یک شرکت مجبور است تصمیمات سختی بگیرد، تجزیه آن برای فهمیدن اینکه کدام دکل بیشترین درآمد را دارد مهم است.

  • چه دکلی بیشترین بار را حمل می کند؟ حلقه با بیشترین بار همیشه به م،ای بیشترین درآمد نیست.
  • چه دکلی بیشترین درآمد را دارد؟ آیا بارهای مسافت طول، را با سفرهای محلی مقایسه می کنیم؟

عوامل زیادی در قضاوت در مورد سودآوری یک دکل وجود دارد. اگر تصمیمی برای جایگزینی دکل یا توسعه و ،ید دکل دیگری در دست بررسی است، درآمد یک مکان عالی برای شروع است. این باعث می شود که درآمد هر کامیون به یک آمار مهم برای کامیونداران تبدیل شود.

آمار کامیونداران: هزینه در هر مایل

هزینه ها معمولاً در هر مایل مح،ه نمی شوند. QuickBooks حتی گزینه ای برای آن ندارد. اما این یک آمار کامیون داران مهم است زیرا نحوه دریافت حقوق ما است. اگر این عدد بحر، را ند،م، چگونه می‌تو،م برای بار پیشنهاد بدهیم و بد،م که برای پوشش هزینه‌های حمل آن پول کافی به دست خواهیم آورد؟

دلالان و فرستنده های زیادی در آنجا وجود دارند که تصمیم گرفته اند هزینه های خود را به خاطر کامیون داران کاهش دهند. آنها پایین ترین قیمت ممکن را برای حمل کالا می خواهند. ما این را درک می کنیم، درست است؟ آنها نیاز به ،ب درآمد دارند.

ما هم همین طور.

هیچ راننده‌ای نباید برای حمل‌کننده‌ای که هزینه کافی برای بار را پرداخت نمی‌کند، کالا را حمل کند.

پس چگونه بفهمیم چقدر کافی است؟ ما می د،م که حمل بار در هر مایل چقدر هزینه دارد. وقتی آن عدد را بد،م، تفاوت بین بارهای سودآور و ریپ آف را می د،م.

مشکل این است – مح،ه این عدد سخت است. زیرا این فقط در مورد بارها نیست. این عدد باید در نظر گرفته شود

  • نگهداری
  • IFTA
  • IRP
  • بیمه
  • پرداخت وام
  • هزینه های تجاری مانند نرم افزار و پشتیب، حرفه ای.

بنابراین چگونه می توان پرداخت سالانه بیمه یا بازپرداخت وام ماهانه را به یک مح،ه در هر مایل ت،یم کرد؟ (جواب نده. مغز من اینطور فکر نمی کند.)

TruckingOffice PRO همه این اعداد را از قبل وارد برنامه کرده است. با استفاده از مح،ات من،، این آمار مهم کامیون داران بدون اضافه ، اعداد اضافی به برنامه مح،ه می شود. (تا زم، که مطمئن شوید که تمام آن اعداد را هنگام پرداخت وارد کرده اید!)

سپس، در یک ث،ه، آن عدد را در نوک انگشتان خود خواهید داشت. شما می د،د که چه چیزی را برای بار پیشنهاد دهید و چه چیزی را رد کنید. چه آرامشی است که بد،م چه زم، بله و چه زم، نه!

TruckingOffice ELD از داده های شما محافظت می کند

TruckingOffice PRO اعداد مورد نیاز برای موفقیت در صنعت حمل و نقل را در اختیار شما قرار می دهد.

اما خیلی بیشتر از این کار می کند!

استفاده از یک بسته نرم افزاری مدیریت حمل و نقل به اپراتور مالک مستقل همان مزایایی را می دهد که شرکت های بزرگ حمل و نقل در راه حل های نرم افزاری گران قیمت دارند. TruckingOffice بهترین گزینه ها را برای کامیونداران انفرادی ارائه می دهد. ما نرم افزار مدیریت حمل و نقل مقرون به صرفه ای داریم که همه چیز را مدیریت می کند. TruckingOffice PRO با کمک به شما در انجام بهتر و سریع‌تر وظایف، زندگی شما را آسان‌تر و مدیریت ،ب‌وکارتان را روان‌تر می‌کند:

در ،یب با TruckingOffice ELD، همه چیزهایی را که برای ایجاد یک تجارت باربری موفق نیاز دارید، حتی از کابین کامیون خود در اختیار دارید.

امروز با ما تماس بگیرید بیاموزید که چگونه TruckingOffice PRO می تواند به شما کمک کند تا از بارهایی که تحویل شما هزینه دارد اجتناب کنید و کشف کنید که چه تج،اتی برای شما سودآورتر است.منبع: https://www.truckingoffice.com/blog/most-important-trucker-stat/