در برخی مواقع، هر ،ی که یک تجارت حمل و نقل دارد، برای دریافت پول مجبور است یک فاکتور تهیه کند. ،ب و کار اینگونه است. بسیاری از کامیونداران اپراتور مالک جدید به دنبال راهی آسان برای تولید آن فاکتورها هستند. پاسخ واضح این است که برخی از ال،ای فاکتور حمل و نقل را پیدا کنید و یکی را انتخاب کنید که برای تجارت آنها من، باشد. چرا چرخ را دوباره بسازیم؟ اگر شخص دیگری الگوی فاکتور حمل و نقل را ایجاد کرده است، چرا از آن استفاده نکنید؟

قالب های فاکتور حمل و نقل رایگان برای شما هزینه دارد

همه ما می د،م که هیچ چیز رایگان نیست. ممکن است یک شرکت در Google تبلیغ کند که یک الگوی صورتحساب رایگان ارائه می‌کند و به شما اجازه می‌دهد تمام جزئیات را تکمیل کنید – اما آنها به شما اجازه نمی‌دهند بدون دریافت شماره کارت VISA ابتدا چاپ کنید. دلیلش این است که آنها رایگان نیستند. شاید – فقط شاید – یکی دو مورد اول رایگان باشد، اما پس از آن باید یک حساب کاربری ایجاد کنید و ماهانه برای خدمات پرداخت کنید.

درگیر آن قالب‌های به اصطلاح «رایگان» فاکتور نشوید. آنها بدتر از بی فایده هستند زیرا برای شما زمان و ت، صرف می کنند که باید با هر فاکتور تکرار کنید.

آنچه ما کامیون داران می فروشیم تحویل بار حمل کننده است. این کامیون‌های ما، هزینه‌های سوخت، فرسودگی تج،ات و زمان ما است. استفاده از یک سیستم نرم افزاری برای تولید فاکتورهایی که با برنامه صورتحساب ما کار نمی کند، اتلاف وقت ما است. زم، که مجبور می‌شوید بارها و بارها وارد ، داده‌ها را تکرار کنید، و ممکن است اشتباهاتی را ایجاد کنید که پرداخت فاکتورتان را به تاخیر می‌اندازد، در نهایت برای شما هزینه بیشتری دارد.

استفاده از قالب فاکتور Word یا Google Docs رایگان است، درست است؟

Google Docs و Sheets رایگان هستند – تا حدی. در برخی مواقع، فاکتورهای زیادی در فضای ابری گوگل خواهید داشت که مجبور خواهید بود حافظه بیشتری ب،ید. بنابراین اگر می‌خواهید از الگوی فاکتور Google استفاده کنید، در نظر بگیرید که ممکن است به دنبال رایگان باشید – با قیمت پایین.

با هر نرم افزار واژه پردازی هم همینطور. Word مایکروسافت برای ویندوز دارای 13 قالب مختلف فاکتور است، اما هیچ یک از آنها برای حمل و نقل پیکربندی نشده اند.

فاکتوری که پرداخت می شود

قالب های فاکتور حمل و نقل در سبک های مختلف ارائه می شود. شاید بتو،د آن را با لوگوی ،ب و کار خود سفارشی کنید. شما جزئیات لازم را اضافه می کنید و بس است، درست است؟

مطمئنی همه چیز داری؟ آیا یک فاکتور عمومی شامل هزینه های قابل بازپرداخت شما می شود؟ گزینه های پرداخت فاکتورینگ من، را دارید؟ شامل پرداخت اضافی برای هزینه های بازداشت؟

فاکتوری که به شما پرداخت می کند

دلیل اینکه ا،ر فاکتورها «رایگان» هستند این است که برای ،ید یک سیستم نرم افزار حسابداری برای ،ب و کارتان به شما پیشنهاد می شوند. هنگامی که من به دنبال “الگوی فاکتور حمل بار” گشتم، هیچ یک از صفحه اول نتایج جستجوی گوگل مربوط به نرم افزار اختصاص داده شده به یک تجارت حمل و نقل نبود. هیچ یک. همه آن تبلیغات برای نرم افزار حسابداری بود که با در نظر گرفتن حسابداران طراحی شده بود، نه کامیون داران.

از هیاهوها رد شوید و خواهید دید که آنچه این شرکت ها ارائه می دهند چیزی نیست که اپراتور مالک مستقل کامیون به آن نیاز دارد.

نرم افزار مدیریت حمل و نقل برای شما فاکتور تولید می کند!

ما به هیچ نرم افزار حسابداری ضربه نمی زنیم. مطمئناً برنامه های قابل اجرا و موفقی وجود دارد که کامیون داران برای آنها کار کرده اند. ما حتی یک گزینه یکپارچه‌سازی را برای Quick Books اضافه کردیم زیرا بسیاری از مشتریان ما از حسابداران برای مالیات خود استفاده می‌کنند و باید داده‌های خود را به سرعت دانلود کنند. (جناسی در نظر گرفته شده است.)

اما در اینجا یک راز کوچک وجود دارد که باید بد،د: برخی از آن شرکت‌های حسابداری حمل و نقل از TruckingOffice PRO برای مدیریت امور مالی تجارت حمل و نقل شما استفاده می‌کنند. بله، ما حقیقت را می گوییم.

آنها داده‌های شما را می‌گیرند و در TruckingOffice PRO قرار می‌دهند تا گزارش‌های IRP و IFTA شما را آماده کنند، فاکتورهای سررسید جاری و گذشته شما را ردیابی کنند و سوابق هزینه‌های شما را مدیریت کنند.

بنابراین اگر بتو،د از TruckingOffice PRO برای انجام این کار خودتان استفاده کنید، برای چه چیزی به آنها پول می دهید؟

قالب های فاکتور حمل بار TruckingOffice PRO

اول از همه – اگر از TruckingOffice PRO استفاده می کنید، نیازی به استفاده از سایر ال،ای فاکتور حمل بار ندارید زیرا ما قبلاً آنچه شما نیاز دارید را تولید کرده ایم. ما دو گزینه داریم:

  • BASIC: یک خط واحد برای بار. این نرم افزار فاکتور را برای شما جمع آوری می کند و ساده ترین نوع فاکتور را تولید می کند که تمیز و خواندنی است.
  • DETAILED: یک فاکتور با جزئیات بیشتر، از جمله آدرس تحویل و تاریخ.

هر دو سبک شامل هزینه های بازپرداخت شده است. می‌تو،د تصویری از یک BOL امضا شده را به هر یک از آنها پیوست کنید و آن را مستقیماً برای فرستنده ارسال کنید، حتی از کابین دکل خود در حالی که در ،ه تحویل منتظر هستید.

چه فرستنده شما یا کارگزار شما به اطلاعات اضافی نیاز داشته باشد، شما آن را در اختیار دارید زیرا زم، که بار را پذیرفتید این داده ها را وارد کرده و به ،وان یک ارسال در TruckingOffice PRO وارد کرده اید. همانطور که هزینه ها را اضافه می کنید، نرم افزار حسابداری در TruckingOffice PRO همه آن اعداد را مدیریت می کند و آنها را به فاکتورها اضافه می کند.

فاکتور صحیح پرداخت می شود یک الگوی فاکتور تصادفی حمل و نقل ممکن است درست نباشد.

ال،ای فاکتور حمل و نقل ممکن است پرداخت شما را به تاخیر بیندازد

هر گونه سوال در مورد صحت فاکتور باعث تاخیر در پرداخت می شود. به همین دلیل TruckingOffice PRO برای کامیونداران اپراتور مالک مستقل بهترین است. با داده های موجود در سیستم، اعداد صحیح خواهند بود. اگر از یک الگو استفاده می کنید، مخلوط ، اعداد آسان است. TruckingOffice با مدیریت اعداد برای شما و تهیه PDF فاکتور حمل بار برای ارسال به فرستنده، از این مشکل جلوگیری می کند. بدون نیاز به برنامه ماشین حساب روی گوشی شما برای جمع آوری تمام هزینه ها. TruckingOffice PRO این کار را برای شما انجام می دهد.

TruckingOffice از سال 2010 به اپراتورهای مالک خدمات ارائه می دهد

نرم افزار مدیریت حمل و نقل TruckingOffice

استفاده از یک بسته نرم افزاری مدیریت حمل و نقل به اپراتور مالک مستقل همان مزایایی را می دهد که شرکت های بزرگ حمل و نقل در راه حل های نرم افزاری گران قیمت دارند. TruckingOffice بهترین گزینه ها را برای کامیونداران انفرادی ارائه می دهد. ما نرم افزار مدیریت حمل و نقل مقرون به صرفه ای داریم که همه چیز را مدیریت می کند. TruckingOffice PRO با کمک به شما در انجام بهتر و سریع‌تر وظایف، زندگی شما را آسان‌تر و مدیریت ،ب‌وکارتان را روان‌تر می‌کند:

در ،یب با TruckingOffice ELD، همه چیزهایی را که برای ایجاد یک تجارت باربری موفق نیاز دارید – حتی از کابین کامیون خود – در اختیار دارید.

امروز با ما تماس بگیرید بیاموزید که چگونه TruckingOffice PRO می تواند به شما کمک کند از بارهایی که تحویل شما هزینه دارد اجتناب کنید و کشف کنید که چه تج،اتی برای شما سودآورتر است.منبع: https://www.truckingoffice.com/blog/trucking-invoice-templates/