ما به مراقبت از رانندگان اعتقاد داریم. اخیراً، مسابقات پوکر خیریه Masters of Freight DAT، رهبران صنعت را برای یک شب سرگرم کننده و جمع آوری سرمایه گرد هم آورد.

برنده شدن در مسابقات با یک جایزه 10000 دلاری همراه بود و مایک کرافورد، مدیر عملیات لجستیک ITS، وقت خود را صرف انتخاب گیرنده عالی کرد. مایک تحت تأثیر صندوق امداد کامیونداران سنت کریستوفر قرار گرفت و جایزه را به آنها اهدا کرد.

درباره صندوق امداد کامیونداران سنت کریستوفر

صندوق امداد کامیونداران سنت کریستوفر یک موسسه خیریه 501(c)(3) است که برای کمک به رانندگان کامیون های نیمه جاده ای که به دلیل بیماری یا جراحت قادر به کار نیستند، اختصاص داده شده است. این سازمان برای هزینه های ضروری خانوار مانند اجاره، رهن، آب و برق، پرداخت وسایل نقلیه و بیمه کمک مالی می کند. تنها در سه ماهه اول سال 2024، آنها بیش از 75000 دلار کمک به 47 راننده ارائه ،د که مستقیماً قبض های آنها را برای هزینه های ضروری پوشش می داد.

دو برابر شدن تاثیر

ITS Logistics تصمیم گرفت این مبلغ را مطابقت دهد و در نتیجه مبلغ 20000 دلار به صندوق امداد کامیونداران سنت کریستوفر اهدا شد.

مایک از رویداد DAT قدرد، کرد و گفت: «DAT همیشه یک رویداد خوب برگزار می‌کند، و این یک فرصت شگفت‌انگیز برای ما بود تا گرد هم بیاییم و پشتیبان چنین سازمان بزرگی باشیم که مستقیماً از رانندگان کامیون، شریان حیات صنعت ما حمایت می‌کند. ما مفت،یم که این کمک مالی را به سنت کریستوفر می دهیم و با کمک آن مطابقت داریم.

ما از ITS Logistics و Mike Crawford برای مشارکت و سخاوتشان، و از St. Christopher Truckers Relief Fund برای کار باورن،ی که برای حمایت از رانندگان کامیون ما انجام می دهند قدرد، می کنیم. ما مشتاقانه منتظر ادامه این همکاری و حمایت از ستون فقرات اقتصاد خود – رانندگان کامیون هستیم.

پست حمایت از ستون فقرات اقتصاد ما اولین بار در DAT Freight & Analytics – Blog پدیدار شد.

منبع: https://www.dat.com/blog/supporting-the-back،-of-our-economy