تاسیسات RNG در Raiford، فلوریدا دارای ظرفیت 2500 SCFM گاز محل دفن ، است.

تاسیسات RNG در Raiford، فلوریدا دارای ظرفیت 2500 SCFM گاز محل دفن ، است که در صورت پردازش منجر به تولید تقریباً 5 میلیون GGE در سال RNG می شود.


ارائه‌دهنده گاز طبیعی تجدیدپذیر (RNG) Opal Fuels اعلام کرد که اولین گاز محل دفن ، فلوریدا به تاسیسات RNG در محل دفن ،‌های جامد شهری انجمن ، جامد نیو ریور با موفقیت دوره افزایش خود را به پایان رساند.

این مرکز واقع در ریفورد، بیوگاز طبیعی را از تجزیه مواد آلی در محل دفن ، گرفته و آن را به RNG، یک سوخت کم کربن قابل استفاده، تصفیه می کند.

RNG برای تغذیه مشتریان حمل و نقل Opal Fuels در ایستگاه های سوخت شرکت از طریق سیستم توزیع گاز مردمی، بزرگترین شرکت توزیع گاز طبیعی فلوریدا، که به حدود 445000 خانه و ،ب و کار خدمات رس، می کند، استفاده خواهد شد.

آدام کومورا، مدیر عامل Opal Fuels در گفت: “از طریق مدل یکپارچه سازی عمودی ما، از تولید تا توزیع، Opal Fuels متعهد است که سوخت حمل و نقل مقرون به صرفه و قابل اعتمادی را به مشتریان خود ارائه دهد که منجر به صفر شدن آلاینده های Scope 1 و Scope 2 می شود.” صورتحساب. با همکاری NRSWA، این تسهیلات جریان‌های درآمدی جدید، مشاغل جدید را برای شهرستان ایجاد می‌کند و باعث صرفه‌جویی در هزینه‌ها برای مشتریان ما می‌شود – شرکت‌ها را قادر می‌سازد اکنون با تخفیف به صفر خالص دست یابند.»

تأسیسات RNG دارای ظرفیت 2500 SCFM گاز محل دفن ، است که در صورت پردازش منجر به تولید تقریباً 5 میلیون گالن معادل بنزین در سال RNG می شود. این RNG، هنگامی که به ،وان سوخت حمل و نقل برای جابجایی گازوئیل استفاده می شود، از انتشار گازهای گلخانه ای معادل دستیابی به انتشار صفر در محدوده 1 و اسکوپ 2 از حدود 380 کامیون سنگین جلوگیری می کند.

علاوه بر این، فرآیند تصفیه بیوگاز منجر به کاهش قابل توجهی در انتشارات محلی می شود، از جمله کاهش تقریبی 95٪ در انتشار دی ا،ید کربن، 90٪ در انتشار ا،ید نیتروژن، 90٪ در انتشار مونو،ید کربن، و 98٪ در انتشار ا،ید گوگرد. به شرکت.

محل دفن ، های جامد شهری NRSWA یک مرکز ، ،تی است که به ،وان انجمنی از سه شهرستان فلوریدا تشکیل شده است: بیکر، برادفورد، و شهرستان های اتحادیه. این انجمن همچنین ، های قراردادی را از مکان های خارج از منطقه می پذیرد.

پری کنت، مدیر اجرایی NRSWA، افزود: “این اولین پروژه در فلوریدا است که گاز را از محل دفن ، های جامد شهری به RNG تبدیل می کند و ما خوشحالیم که توانسته ایم این راه را پیش ببریم.” New River تبدیل به یک مرکز تصفیه ، جامد کاملاً پایدار می شود.منبع: https://www.truckinginfo.com/10190255/floridas-first-landfill-gas-to-rng-facility-fully-operational