هر هفته، TruckNews.com حرکت ها، تبلیغات و جوایز قابل توجه در صنعت حمل و نقل را فهرست می کند.

این هفته، انجمن حمل و نقل استان های آتلانتیک هجدهمین دوره خود را برگزار کردهفتم مسابقات گلف خیریه سالانه، ریکاردو بورانلو به ،وان مدیر عملیات و مدیر مالی به Teletrac Navman پیوست. در همین حال، وین وایت به ،وان معاون مدیر FMCSA، سم پترسون به ،وان مدیر ارشد فناوری به Truckstop ملحق شد و ژان دل آمور به ،وان معاون رئیس آن به Ari-Hetra پیوست.

APTA دارای 18 استهفتم مسابقات خیریه گلف سالانه

انجمن حمل و نقل استان های آتلانتیک (APTA) هجدهمین دوره خود را برگزار کردهفتم مسابقات گلف خیریه سالانه در تورو، نوا اسکوشیا، چهارشنبه گذشته.

بیش از 130 گلف باز برای کمک به حمایت از صندوق خیریه APTA برای کمک به اعضا و کارمندان آنها که ممکن است مشکلات مالی را تجربه کنند، روی لینک ها بودند.

Parts for Trucks برنده بازی شد و Trimble به ،وان تیم نایب قهرمان انتخاب شد.

تصویر گروهی از چهار عضو APTA در یک تورنمنت
(ع،: لینکدین)

Buranello به C-suite Teletrac Navman می پیوندد

Teletrac Navman، پلتفرم تحرک متصل، ریکاردو بورانلو را به ،وان مدیر عملیات و مالی خود منصوب کرده است.

Buranello یک مدیر فناوری با بیش از 15 سال تجربه در زمینه فروش و توسعه تجارت، مدیریت عمومی، امور مالی و M&A است. اخیراً او به ،وان معاون ارشد Telit Cinterion خدمت کرده است. او همچنین در زیمنس و Totvs کار می کرد.

وایت به ،وان معاون مدیر FMCSA معرفی شد

ضربه سر وین وایت
(ع،: ارائه شده)

وزیر حمل و نقل ایالات متحده، پیت بوتیگیگ، وین وایت را به ،وان معاون اداره فدرال ایمنی حمل و نقل موتور (FMCSA) معرفی کرد. او همچنین به ،وان سرپرست آژانس خدمت خواهد کرد.

وایت از سال 2021 عضو ،ت بایدن هریس بوده است، او در حال حاضر به ،وان سرپرست معاونت هوش مصنوعی (AI) و، حمل و نقل ایالات متحده (USDOT) خدمت می کند.

وایت بیش از 15 سال تجربه را در نقش جدید خود به ارمغان می آورد – از جمله دوران تصدی او به ،وان مشاور ارشد فیل مورفی فرماندار نیوجرسی. قبل از پیوستن به FMCSA، وایت مسئول هماهنگی ابتکارات USDOT در زمینه فناوری‌های حمل‌ونقل نوظهور، از جمله هماهنگی سیاست‌های مربوط به سیستم‌های رانندگی خودکار، سیستم‌های حرکت هوایی پهپاد و پیشرفته، اتصال سطحی وسیله نقلیه به همه چیز، ادغام 5G با زیرساخت‌های مهم هوانوردی کشور و بیشتر.

Truckstop از پترسون به ،وان مدیر ارشد فناوری استقبال می کند

ضربه سر سام پترسون
ع،: عرضه شده

سام پترسون به ،وان مدیر ارشد فناوری به Truckstop پیوست. او مسئولیت نظارت بر مهندسی نرم افزار، زیرساخت ها، امنیت و همچنین ابتکارات فناوری را بر عهده خواهد داشت.

پترسون بیش از دو دهه تجربه در زمینه پیشرفت های تکنولوژیکی در صنایع مختلف را به ارمغان می آورد. قبل از پیوستن به Truckstop، او در شرکت هایی مانند Boats Group، Open English و Overstock.com سمت رهبری داشت.

کندرا تاکر، مدیر اجرایی Truckstop، گفت: «سام یک رهبر فن‌آوری موفق با سابقه اثبات‌شده در ایجاد نوآوری و ارائه نتایج در محیط‌های با رشد بالا است. ما مشتاقانه منتظریم تا از تجربیات متنوع او در رهبری توسعه و اجرای ابتکارات فنی ضروری استفاده کنیم.

دل آمور به ،وان معاون رئیس جمهور به آری هترا می پیوندد

Ari-Hetra، یک تامین کننده تج،ات بالابر و پشتیب، وسایل نقلیه سنگین، ژان دل آمور را به ،وان معاون خود منصوب کرد. این شرکت گفت که DellAmore که قبلا با Stertil-Koni همکاری می کرد، بیش از 20 سال تجربه در صنعت به ارمغان می آورد.

در Stertil-Koni، او به ،وان اولین رئیس شرکت از زمان راه اندازی آن در ایالات متحده در سال 1997 خدمت کرد.

کریس جونز، رئیس Ari-Hetra، گفت: “دانش عمیق و رهبری او در صنعت بسیار ارزشمند خواهد بود، زیرا ما همچنان به تقویت موقعیت خود در بازار و هدایت استراتژی رشد خود ادامه می دهیم.”

DellAmore بر ابتکارات استراتژیک نظارت خواهد کرد و توسعه راه حل های نوآورانه را رهبری خواهد کرد.

ضربه سر ژان دلامور
(ع،: ارائه شده)منبع: https://www.trucknews.com/transportation/trucking-announcements-fmscas-new-deputy-administrator-peterson-joins-truckstop/1003186659/