آ، هفته مجبور شدم به اورژانس مراجعه کنم. هیچ چیز جدی. من با یکی از دوستانم در حال ملاقات بودم که دچار تشنج تونیک کلونیک شدم که تبدیل به Status Epilepticus شد، پزشک ER یک شات Versed به من داد و حدود 3 ساعت بعد این دوست من را به خانه برد. این داستان را به این دلیل تعریف می کنم که او با من در اتاق بود و با تلفن دخترم صحبت می کرد. او یک آیفون دارد و از 2 اپراتور استفاده می کند. یکی AT&T و دیگری T-Mobile. او به من گفت تقریباً هر جا که می رود حداقل یک بار با یکی از حامل ها می گیرد. اگر هنوز در حال حمل بار بودم، گمان می‌کنم که از تلفن دو خطی نیز استفاده می‌کردم. کری نیز از یکی استفاده می کند. چند ماه پیش این موضوع را بررسی کردم. در حال حاضر من از Visible برای گوشی خود استفاده می کنم، این شرکت متعلق به Verizon است و ماهیانه 25 دلار هزینه دارد. مکالمه و متن نامحدود. داده ها نامحدود است اما کمی ضعیف است. آیفون من 5G نیست، بنابراین LTE دریافت می‌کنم، هنوز هم می‌توانم ویدیوهای YouTube را روی تلفنم تماشا کنم و هیچ بافری وجود ندارد. من می توانم با داده 10 گیگ ماهانه 30 دلار پیش پرداخت AT&T دریافت کنم. اگر تلفن 5G دارید که قفل شبکه آن باز است و روی هر شرکت مخابراتی کار می کند، Visible همچنین یک طرح 45 دلاری دارد که دارای سرویس 5G نامحدود است.

هدف من این نیست که به یک شرکت فشار بیاورم، فقط به همه بگویم که مدتی را صرف انجام تحقیقات کنند. این امکان وجود دارد که برنامه ای متن، با نیازهای خود تنظیم کنید که برای شما عالی عمل کند و بانک را ،اب نکنید.

بزرگترین مشکل برای ا،ر افراد، تهیه دستگاه صحیح است. آیفون من یک آیفون 11 A2111، بدون قفل ،یداری شد. با این تلفن، من می توانم تقریباً از هر شرکت مخابراتی در ایالات متحده استفاده کنم.منبع: https://www.thetruckersreport.com/truckingindustryfo،/threads/is-t-mobile-ok-for-otr.2508666/