ماناک پس از دریافت 170 میلیون دلار بودجه، بزرگترین کارخانه تولیدی خود را گسترش خواهد داد و مراکز فروش و خدمات جدیدی را در کبک و جاهای دیگر در کانادا توسعه خواهد داد.

بزرگترین کارخانه سازنده تری، کانادایی در Saint-Georges، Que است. این شرکت می گوید این وام ها به آن کمک می کند تا کارخانه سنت جورج خود را با فناوری های جدید به روز کند.

ع، بالای سر کارخانه ماناک
(ع،: Manac)

ما از همه شرکای خود به خاطر اعتماد مداوم آنها به شرکت ما سپاسگزاریم. تیم ما با یک چشم انداز بلندپروازانه و تمرکز قوی بر بهبود مستمر هدایت می شود. چار، دوتیل، رئیس و مدیرعامل، گفت: این تامین مالی جدید یک ،صر مهم در حمایت از اه، ما است.

این ما را قادر می سازد تا کارخانه سنت جورج خود را با تغییرات در ابعاد نیمه تری، که توسط مقررات مجاز است تطبیق دهیم، بهره وری خود را با ادغام فناوری های نوآورانه بهبود بخشیم، و دامنه پیشنهادات خود را با راه اندازی مراکز فروش و خدمات جدید در کبک و کبک گسترش دهیم. کانادا حفظ یک سایت تولیدی کارآمد و رقابتی برای بیش از 55 سال در یک صنعت بسیار چرخه ای کاملاً یک چالش است و به تعهد بسیاری از شرکا نیاز دارد. پروژه‌ای که ما به تازگی شروع کرده‌ایم برای افزایش رقابت‌پذیری و حفظ اعتماد مشتریان و شرکای خود برای سال‌های آینده طراحی شده است.»منبع: https://www.trucknews.com/equipment/manac-plans-plant-network-expansions-after-securing-170m-loan/1003186797/