یک ایستگاه جدید بازرسی خودروهای تجاری قبل از موعد مقرر، درست در شرق تراس، در امتداد بزرگراه 16 در شمال غربی بریتیش کلمبیا افتتاح شده است.

این تسهیلات دارای فناوری حمل و نقل پیشرفته برای تسریع روند بازرسی برای وسایل نقلیه تجاری است. به گزارش خبرگزاري و، حمل و نقل و زيرساخت، اين منطقه همچنين براي رانندگان، به ويژه رانندگاني كه با كاميون هاي طولاني كار مي كنند، فضاي استراحت فراهم مي كند.

راب فلمینگ، وزیر حمل و نقل و زیرساخت بریتیش کلمبیا، گفت: “این ایستگاه بازرسی جدید به این م،ی است که اپراتورهای حمل و نقل تجاری اکنون مک، تمیز و امن برای استراحت دارند و مردم در منطقه شمالی می توانند کالاها و لوازم مورد نیاز خود را تهیه کنند.” “این به م،ای جاده های امن تر برای همه است.”

افتتاح ایستگاه جدید بازرسی کامیون
(ع،: و، حمل و نقل و زیرساخت بریتیش کلمبیا)

برای رانندگان تجاری، ایستگاه جدید شامل فناوری پیشرفته ای مانند آشکارسازهای ارتفاع بیش از حد، شناسایی خودکار خودرو (AVI) و فناوری وزن در حرکت (WIM) است که قد، وزن و اعتبار ایمنی وسایل نقلیه ثبت شده را در سرعت بزرگراه بدون نیاز به بررسی می کند. بزرگراه را ، کن علاوه بر این، سیستم طبقه‌بندی و ناهنجاری ،تیک‌ها، ایمنی را با شناسایی ،تیک‌های گمشده یا کم باد شده، بهبود می‌بخشد.

پابلو رودریگز، وزیر حمل و نقل فدرال، گفت: افتتاح این تسهیلات جدید به طور قابل توجهی تحرک را برای رانندگان تجاری محلی و طول، مدت افزایش می دهد. “این کارایی زنجیره تامین را بهبود می بخشد، اختلالات ترافیکی را کاهش می دهد و ایمنی رانندگان را در امتداد Hwy مهم بهبود می بخشد. 16 کریدور تجاری در بریتیش کلمبیا.

جاهای پارک

رانندگان Longhaul از فضاهای پارک اضافی که برای استراحت در نظر گرفته شده بهره مند خواهند شد. دستشویی ها در ساعات اداری قابل دسترسی خواهند بود و توالت های استراحتگاهی که همیشه در دسترس هستند تکمیل می شود. رانندگان محلی و تجاری شاهد کاهش اختلالات و تأخیرهای ترافیکی خواهند بود زیرا ایستگاه جدید دورتر از Hwy قرار دارد. تقاطع 16/37، انتشار بیان کرد.

«ایستگاه بازرسی جدید افزوده مهمی به منطقه شمالی ما است که ایمنی را برای همه در جاده ها افزایش می دهد. دیو ارل، رئیس و مدیر عامل BCTA گفت: انجمن حمل و نقل BC از به نتیجه رسیدن این پیشرفت بسیار خوشحال است. این بدان م،است که شرکت‌های حمل‌ونقل و رانندگ، که در این مسیر شلوغ کار می‌کنند، فرصت دسترسی به فناوری پیشرفته را خواهند داشت تا از ایمن بودن بارهای خود اطمینان حاصل کنند و این به ،وان یک منطقه استراحت بسیار مورد نیاز عمل می‌کند.»

پلاگین و وای فای Reefer

این تسهیلات همچنین شامل پارکینگ برای عموم و وسایل نقلیه بزرگ است و از پارکینگ کوتاه مدت کامیون (پنج غرفه)، پارکینگ کامیون شبانه (10 غرفه)، پلاگین های واحد تبرید، وای فای و استقرار خودروهای بزرگ برای وسایل نقلیه داخلی پشتیب، می کند. سفرهای حمل و نقل منطقه ای

این پروژه 34.3 میلیون دلاری به طور مش، تأمین شد و و، حمل و نقل و زیرساخت 19.2 میلیون دلار و حمل و نقل کانادا 15.1 میلیون دلار تأمین ،د. ساخت و ساز نزدیک به شش ماه زودتر از برنامه به پایان رسید.منبع: https://www.trucknews.com/infrastructure/b-c-opens-truck-inspection-station-near-terrace/1003186235/