قیمت شیرآلات صنعتی + انواع ولو 20 روز ضمانت بازگشت چشم انداز صنعت بین الملل | کسری سارانقیمت شیرآلات صنعتی + انواع ولو 20 روز ضمانت بازگشت چشم انداز صنعت بین الملل | کسری ساران

اجزای داخل درپوش ولو روی بدنه به روش های پیچی (Bolted Bonnet) و روش جوشی (Welded Bonnet) و یا روش رزوه ای (Threaded Bonnet) مونتاژ می بازار شیرآلات صنعتی تهران شود. در روشی پیچی و رزوه ای معمولا یک واشر آببندی مابین درپوش و بدنه قرار داده می شود که به آن Bonnet Gasket می گویند. همانطور که از نامگذاری این شیرآلات مشخص است، شیرهای یکطرفه به سیال عبوری اجازه می دهد که تنها از یک مسیر عبور کند و امکان برگشت آن وجود ندارد. کاربرد شیرآلات دیافراگمی عمدتا جهت استفاده در صنایع غذایی و بهداشتی است و در مواردی که سیال عبور کننده از شیر، خاصیت خورندگی داشته باشد مانند اسیدها ، می‌توان از شیرآلات لاستیکی یا رابری دیافراگمی استفاده نمود. امروزه با توجه نیازهای مختلفی که از این نوع شیرالات وجود دارد مدلهای بسیار مختلفی نیز تولید و در بازار آزاد عرضه شده است.

  • پخش انواع شیرآلات صنعتی فلزی با بهترین کیفیت 
    مطلوب ترین قیمت شیرآلات در انواع مختلف شیر فشار شکن ، شیر توپی و غیره را از ما بخواهید.
  • نکته ای که در مورد شیر آلات صنعتی همیشه مورد بحث بوده است، جنس آلیاژ استفاده شده در بدنه ی آن هاست.
  • همانطور که مشخص است شیر آلات در صنعت در مواجهه با فشار و حرارت، ممکن است که کارایی خود را از دست بدهند.

بدنه اصلی ایـن بدنـه شـیر بـشقابی اسـت و فقـط مکانیزم داخلی به دو نوع پیستونی و دیافراگمی تقسیم می شوند. پایپ کالا فروشگاه اینترنتی موفق در تامین اقلام تاسیساتی ساختمان از سال ۱۳۹۳ فعالیتش را در ایران آغاز کرد. طی این سالها پایپ کالا هدف خود را اطلاع رسانی صادقانه قیمت و فروش شفاف اقلام قرار داده و تا به حالا موفق بوده بیش از 100 ها پروژه ساختمانی و صنعتی را با بهترین پشتیبانی پوشش دهد.

شیرآلات صنعتی – قیمت شیر فشارشکن چدنی

همچنین نوعی مکانیزم برای باز و بسته نمودن شیر وجود دارد – یا یک اهرم دستی یا چرخ (مانند شیر منبع یا شیر آب) یا یک مکانیزم خودکار (مانند یک موتور اتومبیل یا موتور بخار). آن ها اغلب دارای طیف وسیعی از ویژگی ها هستند که به تعریف کاربرد ایده آل آن ها کمک می کند. با این وجود، اگر شما به دنبال کنترل جریان و یا تأمین امنیت در یک سیستم لوله کشی هستید که مایعات، جامدات، گازها یا هر چیز دیگری در آن جریان دارد، شیرهای فولادی ضد زنگ برای دسترسی به این اهداف وجود دارند.

برخی از شیرهایی که فقط به عنوان شیرهای قطع و وصل می‌توان از آن‌ها استفاده کرد به شرح زیر می باشند

از اجزای شیر و عملگر برقی تشکیل می شود که به آن MOV یا Motor Operated Valve می گویند که با تبدیل کردن انرژی الکتریکی به انرژی مکانیکی و انتقال نیرو از عملگر برقی به شافت موجب باز و بسته شدن شیر می شود. سلام و عرض ادب.‌ پس از بررسی سایت خیلی خوشحال شدم که توانستم پاسخ اکثر سوالات خودم را پیدا کنم اما نیازمندم معرفی ولوهای صنعتی بصورت خلاصه در چند صفحه داشته باشم تا بتونم به کسانی که نیازمند هستند، مخصوصا جوانان تازه کار، کمک کنم. کلاس های فشار مطابق با استاندارد ASMEB16.34 و در کلاس های 150، 300، 600، 900، 1500 و 2500 مورد استفاده قرار می گیرند.

محصولات شیرآلات

جنس سیت بدلیل ارتباط بیشتر با سیال و مجرابند باید با توجه به سیال عبوری و فشاری کاری و درجه حرارت به درستی انتخاب شود. سیت به دو دسته Metal Seat و Soft Seat تقسیم بندی می شوند محدوده دمایی و نشتی مجاز بر دقیقه در استاندارد API598 مشخص می باشد. با حرکت دسته شیر دیافراگم لاستیکی قابل ارتجاع بالا و پایین می‌شود و مجرای عبوری سیال را بزرگ و کوچک می‌کند و در نتیجه مقدار جریان عبوری سیال را کنترل می نماید. پرده دیافراگم اجزای داخل شیر را از محل باز و بسته شدن آن جدا می کند در نتیجه نیازی به وسایل آب بندی ندارد نشت مواد از بیرون شیر می‌تواند نشانه سوراخی پرده باشد که باید تعمیر یا تعویض شود. شیرآلات کشویی عمدتا زمانی مورد استفاده قرار می‌گیرند که بخواهند جریان سیال عبوری را به طور کامل باز و بسته کنند.