درگذشت: Shawn Baird، Sharp Transportation Systems


شاون برد، رئیس کمبریج، سیستم حمل و نقل شارپ که مقر آن در اونتراست، در سن 57 سالگی در حالی که تحت مراقبت هاسپیس ولینگتون بود، درگذشت.

این کامیون دار مادام العمر زم، که در اوا، نوجو، خود بود در Baird Moving Systems رانندگی کامیون را شروع کرد، اما در نهایت شروع به ساخت ناوگان شخصی خود کرد.

او یک بار با TruckNews.com به اشتراک گذاشت: “من برای شرکت عموی بزرگم رانندگی می کردم و بعد ا،اج شدم.” “من کمی او را نادیده گرفتم. اما من همیشه کارگر بودم، بنابراین احساس ا،اج شدن را دوست نداشتم، بنابراین شارپ را به تنهایی در زیرزمین خانه ام راه اندازی کردم. ما در سال 1998 تنها با یک کامیون شروع به کار کردیم.

در حافظ
(ع،: istock)

ناوگان در نهایت پایانه‌هایی را در کمبریج، مونترال، کلگری و هلند، میش تاسیس کرد.

خود بیرد در طول سال‌ها از مجموعه‌ای از انجمن‌های صنعتی حمایت کرد و از گرافیک ناوگان برای پشتیب، از چندین هدف استفاده کرد. در اوج همه‌گیری کووید-19، ناوگان یک محموله ضدعفونی‌کننده دست – که در آن زمان تهیه آن دشوار بود – بدون هیچ هزینه‌ای به BC ارسال کرد. یکی دیگر از تری،های اخیر برای ارتقای آگاهی در مورد قاچاق انسان طراحی شده است.

روی کریگن، متخصص مدیریت حمل و نقل و منابع انس،، از بیرد به ،وان مردی شگفت‌انگیز و بهترین مالکی که تا به حال می‌شناخت یاد می‌کند.

کریگن در پستی در لینکدین نوشت: «شان بیرد شرکت Sharp Transportation Systems را از مفهوم شروع کرد و آن را به معتبرترین و تحسین‌برانگیزترین ناوگان در آمریکای شمالی تبدیل کرد. او کارکنان و مشتریان را بر خود مقدم می‌داشت و عاشق رانندگان حرفه‌ای خود بود.»

بیرد توسط همسرش دونا فوت شد و دخترش کاساندرا لانگ از او باقی ماند.

خانواده از اقوام و دوستان از ساعت 4 تا 7 بعد از ظهر در 16 دسامبر در خانه تشییع جنازه هنری والسر در کیچنر، اونت پذیرایی خواهند کرد. به جای گل، اهداکنندگان تشویق می شوند تا از Ho،e Wellington حمایت کنند.
منبع: https://www.trucknews.com/transportation/obituary-shawn-baird-sharp-transportation-systems/1003171162/