ما در مورد فاکتورهای دیرکرد از کامیون داران زیاد می شنویم. چرا اینقدر طول میکشه که حقوق بگیری؟ خیلی ها که می پرسیم می گویند تا آ، ماه فاکتور نمی فرستند. جای تعجب نیست که آنها در هنگام ارسال فاکتورهای تأخیر پرداخت می کنند!

کاهش وزن و فاکتورهای دیرهنگام

اینجا با من ب،ب بهترین راه برای کاهش وزن و حفظ آن، پیگیری کا،ی است. نه اینکه بخواهید آن را بشنوید، زیرا ،ل کننده است. ما اغلب می خواهیم سریع ترین، آسان ترین و کم اختلال ترین راه را برای کاهش وزن داشته باشیم.

در مورد دریافت صورتحساب شما نیز ی،ان است. بهترین راه برای پرداخت سریع فاکتورها این است که سریع آنها را دریافت کنید. این بدان م،است که هزینه ها، تاریخ های تحویل و امضاهای BOL را به سرعت پیگیری کنید و بتو،د آنها را در یک فاکتور قرار دهید.

بسیاری از کامیون داران روش خود را به ما می گویند – روش پاکت تاریخی برای جمع آوری تمام صورتحساب ها از پمپ های سوخت تا باجه های عوارضی (و همه چیز در میان). وقتی به خانه می‌رسند، یا آ، ماه، با رسیدها می‌نشینند و یک فاکتور روی یک واژه‌پرداز مانند Google Docs ایجاد می‌کنند – که حتی اعداد را برای شما جمع نمی‌کند!

اگر رسید را گم کنید چه؟ به راحتی می توان گفت که این اتفاق نخواهد افتاد، شما بی،ه VISA خود را دریافت کرده اید. اما شما؟ یا باید بری دنبالش؟

عادات کامیون داران هوشمند

راه بهتری هم هست

اگر یک اپراتور مالک انفرادی هستید، TruckingOffice PRO بهترین دوست شماست. به سادگی هزینه های خود را با پرداخت آن ها در نرم افزار حمل و نقل TruckingOffice PRO بارگذاری کنید. دیگر نیازی به رفتن به بی،ه VISA نیست، دیگر نیازی به ور زدن پاکت‌ها نیست، و به خصوص دیگر نباید تعجب کرد که چه اتفاقی برای آن BOL امضا شده افتاد. همانطور که همه این موارد را در TruckingOffice PRO وارد می‌کنید، به آن ارسال اضافه می‌شوند، بنابراین وقتی زمان ایجاد فاکتور فرا می‌رسد – همه چیز وجود دارد، از جمله مایل‌های شما برای سفر و تاریخ تحویل با تصویر BOL امضا شده آماده ارسال از کابین دکل شما

از کابین کامیونت؟ به طور جدی؟

آره.

تصور کنید در زم، که خدمه حمل و نقل بار را تخلیه می کنند، با بیرون آوردن فاکتور در زمان صرفه جویی خواهید کرد. زم، که عادت می کنید تمام هزینه های خود را در حین پرداخت آنها وارد کنید، دیگر نیازی به تأخیر در فاکتورها نیست. می‌تو،د فوراً فاکتور خود را ارسال کنید و چند روز زودتر از همیشه به دنبال پرداخت‌های خود بگردید.

آیا برای داشتن جریان نقدی کافی برای نگه داشتن خود در جاده ها به فاکتورینگ وابسته بوده اید؟ وقتی فاکتورهای شما سریع و کامل می شوند، نیازی به انجام این کار نخواهید داشت. فاکتورهای دیرهنگام ،ب و کار حمل و نقل شما را به هم نمی زند – آنها آن را بهتر می کنند.

TruckingOffice PRO

استفاده از یک بسته نرم افزاری مدیریت حمل و نقل به اپراتور مالک مستقل همان مزایایی را می دهد که شرکت های بزرگ حمل و نقل در راه حل های نرم افزاری گران قیمت دارند. TruckingOffice بهترین گزینه ها را برای کامیونداران انفرادی ارائه می دهد. ما نرم افزار مدیریت حمل و نقل مقرون به صرفه ای داریم که همه چیز را مدیریت می کند. TruckingOffice PRO با کمک به شما در انجام بهتر و سریع‌تر وظایف، زندگی شما را آسان‌تر و مدیریت ،ب‌وکارتان را روان‌تر می‌کند:

در ،یب با TruckingOffice ELD، همه چیزهایی را که برای ایجاد یک تجارت باربری موفق نیاز دارید – حتی از کابین کامیون خود – در اختیار دارید.

امروز با ما تماس بگیرید بیاموزید که چگونه TruckingOffice PRO می تواند به شما کمک کند تا از تأخیر فاکتورها، تأخیر در پرداخت ها و پرداخت به یک شرکت فاکتورینگ به جای خودتان جلوگیری کنید.

TruckingOffice ELD مورد تایید FMCSA استمنبع: https://www.truckingoffice.com/blog/no-more-late-invoices-with-trucking-software/