هر هفته، TruckNews.com حرکت ها، تبلیغات و جوایز قابل توجه در صنعت حمل و نقل را فهرست می کند.

این هفته، ناوگان حمایت خود را از اه، مختلف خیریه نشان دادند. در حالی که چلنجر موتور فریت برای بچه‌های منطقه واترلو تدارکات اهدا کرد، حمل‌ونقل و تراکشن Manitoulin میزبان یک گلف ک،یک خیریه برای حمایت از کودکان بیمار و دانش‌آموزان انتاریو بود، و کارمندان Groupe Robert در چالشی برای حمایت از بنیاد سرطان سینه شرکت ،د.

چلنجر از چالش کوله پشتی پشتیب، می کند

چلنجر موتور فریت برای حمایت از هفتمین چالش سالانه کوله پشتی خود، ۱۷۰ کوله پشتی به پلیس منطقه واترلو اهدا کرد.

پلیس در پست خود در لینکدین گفت: “سخاوت شما به ایجاد تفاوت بزرگ در جامعه کمک می کند.”

کارمندان چلنجر کوله پشتی های اهدایی به بچه ها در منطقه واترلو را در دست دارند
(ع،: لینکدین)

چالش کوله پشتی مشاغل و ،نان را تشویق می کند تا کوله پشتی، کیف ناهار، لوازم مدرسه یا کارت هدیه جدید را ،یداری کنند تا به کودکان و خانواده های نیازمند اهدا شود.

طی شش سال گذشته، بیش از 16000 کوله پشتی، هزاران دلار کارت هدیه و وسایل مدرسه جمع آوری شده است. سال گذشته، کمک های مالی به خانواده ها و بیش از 25 سازمان کودک و نوجوان در سراسر منطقه واترلو توزیع شد.

Manitoulin، Traction میزبان خیریه گلف ک،یک

صنعت حمل و نقل در استراحتگاه گلف راکی ​​کرست و باشگاه گلف دریاچه جوزف در موسکوکا، انترناسیونال، برای شانزدهمین سالانه Manitoulin & Traction Charity Golf Cl،ic گرد هم آمدند.

این رویداد دو روزه شرکت کنندگان را در حمایت از خیریه کودکان جنیفر اشلی و بنیاد آموزشی انجمن حمل و نقل انتاریو (OTA) متحد کرد.

خیریه کودکان جنیفر اشلی با تأمین هزینه های ضروری که بیمارستان ها، OHIP یا بیمه خصوصی پوشش نمی دهند، به کودکان بیمار و خانواده های آنها کمک می کند. بنیاد آموزش OTA با ارائه کمک های مالی به ،، که با صنعت حمل و نقل مرتبط هستند، از آموزش عالی برای دانشجویان در انتاریو حمایت می کند.

در 16 سال گذشته، این مسابقات بیش از 2 میلیون دلار از طریق هزینه های ورودی، حمایت های مالی و حراج های زنده و بی صدا جمع آوری کرد.

استن دانفورد، بنیانگذار اصلی مسابقات گلف ک،یک خیریه، در یک بی،ه خبری گفت: «اجرای مسابقات گلف خیریه Manitoulin و UAP Traction نشان دهنده تعهد قابل توجهی برای حمایت از جامعه ما و کمک به اه، مهمی است که واقعاً تفاوت ایجاد می کنند. “بازگشت و دیدن این صنعت که هنوز در حال جمع شدن است، عالی است.”

Groupe Robert از بنیاد سرطان سینه حمایت می کند

نزدیک به 30 کارمند Groupe Robert در 6 ژوئیه در مسیر موانع Mudgirl در مونترال شرکت ،د تا از بنیاد سرطان سینه حمایت کنند.

یک تیم رابرت دیگر متشکل از 10 کارمند از میسیساگا در مسابقه همیلتون در ماه ژوئن شرکت کرد.

Sportera، برگزارکننده چالش، می‌گوید که از زمان تأسیس Mudgirl، 312000 دلار به خیریه‌های سراسر آمریکای شمالی و اروپا اهدا کرده است.

کارمندان گروه رابرت از چالش Mudgirl حمایت می کنند
(ع،: لینکدین)

Mudgirl یک مسابقه پنج کیلومتری است که در شهرهای مختلف آمریکای شمالی برگزار می شود و هر کدام بیش از 17 مانع دارند. در حالی که هیچ محدودیت زم، یا ا،امی برای تکمیل همه موانع وجود ندارد، حداقل سن برای شرکت 7 سال است. کودکان بین 7 تا 13 سال باید برای کل مسابقه با یک بزرگسال همراه شوند.منبع: https://www.trucknews.com/transportation/trucking-announcements-fleets-support-kids-students-،-cancer-foundation/1003186952/